wmaraci reklam

Bold yazı tip ve google sıralaması arasında ki ilişki ?

5 Mesajlar 486 Okunma
smmexpress

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba sevgili forum üyeleri ve misafir takipciler
Selamın aleyküm

www.yazanherif.com alan adı altında kafama göre çeşitli yazılar yazmayı hedefliyorum ve şuana kadar beş yazı paylaştım.

Araştırmalarıma göre doğruluğundan emin olmasam da bazı kelimeleri, anahtar kelime olarak belirleyip arada tekrarlamak ve o kelimeyi BOLD şeklinde kalınlaştırmak faydalıymış.
Eğer bunu yaparsak o anahtar kelime ( sanırım seo oluyor bu olay ) google tarafından algılanır ve aramalarda sitemin üst sıralara gelmesine sebep oluyormuş.

Doğru mudur ? şeklinde 1.sorumu sorup hemen 2. sorumu da iliştiriyorum şuraya bir yere :)

http://www.yazanherif.com/2016/10/gidiyor-gitmiyor-konusu-neye-gore-kime.html bu linkte mesala bir yazı yayınladım anahtar kelime motor ve motosiklet
fakat incelerseniz motorsikletimizin , motorsikletinizin gibi çeşitli iyelik ekleri benzeri kelimeler geliyor kelimenin sonuna. Hal böyle olunca sadece motorsiklet kelimesi mi kalın olacak yoksa sonunda ki harf ve heceleride alacak mıyım ?

çok ince bir detaya benziyor önemi var mı bilmiyorum ama merak ettiğim için soruyorum.

Cevaplayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum :)

wmaraci
reklam

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Hocam evet bu site içi seoya ait bir etkendir. Ama bu dediğiniz yöntemin etkisi artık konuşulmuyor bile.

Siz seoyu çooook geriden almışsınız.

Biraz günümüze doğru gelmek için interneti kurcalayın. Çok sayıda kaynak bulacaksınız.

Başarılar...
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı

Hocam evet bu site içi seoya ait bir etkendir. Ama bu dediğiniz yöntemin etkisi artık konuşulmuyor bile.

Siz seoyu çooook geriden almışsınız.

Biraz günümüze doğru gelmek için interneti kurcalayın. Çok sayıda kaynak bulacaksınız.

Başarılar...

Teşekkürler , o zaman bunu boşuna yapıp insanların gözlerine yormayalım yani :)
araştırmalara tekrar başlayım en iyisi :)

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Tamam oda lazım hatta italik bold ve altı çizili kelimeler botlara anahtar kelime bilgisi verir. Tabi bunu tekrar ederek değil farklı şekillerde gerçekleştirmek gerekir. Ancak bunun sıralamaya bu haliyle etkisi %0,0000001 falandır en iyi ihtimalle!
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı

Tamam oda lazım hatta italik bold ve altı çizili kelimeler botlara anahtar kelime bilgisi verir. Tabi bunu tekrar ederek değil farklı şekillerde gerçekleştirmek gerekir. Ancak bunun sıralamaya bu haliyle etkisi %0,0000001 falandır en iyi ihtimalle!

Biraz daha anladım. Faydalı birşey ama daha faydalı şeyler var gibi düşünmek lazım :)
peki çok teşekkür ediyorum :)
GuestLion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al