lostyazilim

Böyle bir site açmak çokmu zor?

5 Mesajlar 698 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Onlygoodme Onlygoodme Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) bu güzel ve kaliteli ortamı görünce dayanamayıp üye oldum.

Bu işlerde pek bilgili değilim hem bilgimi geliştirmek hemde güzel dostluklar edinmek ümidiyle aranıza katıldım.

Ben bir site açmak istiyorum ve bu site son zamanlarda piyasada çok fazla dolanan bir oyun sitesi :)

Böyle bir siteyi nasıl açabilirim arkadaşlar? Hazır yazılım olarak satılan bir yer biliyormusunuz?

Aslında kullandıkları yazılım belli ADMİNLTE diye bir yazılım ama direk alıp kullanamıyoruz entegre-giydirme falan yapılabiliyormuş sanırım bu giydirme olayı ne oluyor arkadaşlar?

Codecanyon'da benzer scriptler var ama diyelim aldım ben o sistemi nasıl yapacağım al-sat-kazan sistemini.

Mesela bu scripti aldım diyelim o oyun gibi nasıl düzenleyeceğim? Yani işin içine her türlü kodlama giriyor.

http://infinity.checkmatedigital.com/responsive

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar oyunun ismini vermeyeceğim zaten yukardaki demoya baktığınızda oyun direk bilenlerin aklına gelecek :D

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ADMİNLTE scriptini giydirme işinide kısaca anlatabilecek varsa sevinirim ücretli iş yaptırabilirim belki yapılabilecek bir şeyse.

ADMİNLTE = https://almsaeedstudio.com/preview

Teşekkürler.

wmaraci
reklam

HostingALL HostingALL www.hostingall.net Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Tasarım, Web Barındırma
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 32
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba, AdminLTE diye bir yazılım aslında sadece sitenizin admin paneli olacak alan, tüm herşey hazır sayılır, MySql tabloları vs. siz html yazıyorsunuz yada satın alıyorsunuz ve admin panelinizden kontrol etmek istediğiniz bölümleri bu temaya uyarlıyorsunuz.. Bu işlemi 2 cümle ile anlatabildik ama uygulaması o kadar basit değil, öncelikle php konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmekte yada profesyonel destek almanız gerekmekte..

• Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
HostingALL Tamamdır hocam anladım html ile bir site yazdık diyelim bunu tıpkı wordpress gibi admin panelinden istediğimiz değişikliği yapabiliyoruz.

Peki hocam çokmu zor bu uyarlama işlemi? Haftalar-Aylar alacak kadarmı zor :D yorum için teşekkürler bu arada.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
işi yapana göre değişir zorluk ve süre olayı, php ile entegre edecek kişi olaya yatkınsa daha hızlı olur ama bu işlemi daha önce yapmamış birisi için zorlayıcı olacaktır. Şahsen ben altından kalkamazdım mesela.
Onlygoodme

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
EranKucuk Saol hocam yorumun için. Demek ki dediğim gibi zormuş böyle bir site kurmak :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al