wmaraci reklam

Bu ne anlama geliyor ve nasıl düzeltebilirim? SS'li

7 Mesajlar 797 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ilhanturkk ilhanturkk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Merhabalar, sitemde bu şekilde bir durum var ne anlama geliyor? gerçi wmaraci'da da aynı durum sözkonusu.

wmaraci
reklam

erbasaran erbasaran Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 2 / 77
  • Ticaret 70, (%100)
Bu bir sorun değildir. Ssl sertifikası olmayan bir siteye girince aynı şeyi görebilirsin. Herhangi bir problem yok, birşey yapmana da gerek yok. İlla sertifika alayım da kimlik doğrulandı yazsın, https le gitsin siteye dersen en ucuzundan rapid ssl alman başlangıç için yeterli olacaktır.

Ssl sertifikası daha çok alışveriş yapılan sitelerde kullanılır. Kredi kartı ile alışveriş yapılırken bilgiler şifrelenerek işlenir. İşin özeti birşey yapmanıza gerek yok.
ilhanturkk

kişi bu mesajı beğendi.

imza yok...

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)

erbasaran adlı üyeden alıntı

Bu bir sorun değildir. Ssl sertifikası olmayan bir siteye girince aynı şeyi görebilirsin. Herhangi bir problem yok, birşey yapmana da gerek yok. İlla sertifika alayım da kimlik doğrulandı yazsın, https le gitsin siteye dersen en ucuzundan rapid ssl alman başlangıç için yeterli olacaktır.

Ssl sertifikası daha çok alışveriş yapılan sitelerde kullanılır. Kredi kartı ile alışveriş yapılırken bilgiler şifrelenerek işlenir. İşin özeti birşey yapmanıza gerek yok.

bilgi için teşekkürler. bu sertifikayı almam google gözünde beni diğer sitelerden ayırır mı peki? yoksa dediğiniz gibi sadece alışverişlerde şifre güvenliği için sadece değil mi?

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

ilhanturkk adlı üyeden alıntı

bilgi için teşekkürler. bu sertifikayı almam google gözünde beni diğer sitelerden ayırır mı peki? yoksa dediğiniz gibi sadece alışverişlerde şifre güvenliği için sadece değil mi?

Google Wm blogtan yapılan açıklamaya göre ssl sertifikasının önemi arttı ve gelecek zamanda Ssl sertifikasının diğer faktörler kadar olmasada sıralamaya etkisi olacağını bildirdi.
Ancak şu an için film izleme sitesinde herhangi bir şifreleme işlemine gerek yok :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Google Wm blogtan yapılan açıklamaya göre ssl sertifikasının önemi arttı ve gelecek zamanda Ssl sertifikasının diğer faktörler kadar olmasada sıralamaya etkisi olacağını bildirdi.
Ancak şu an için film izleme sitesinde herhangi bir şifreleme işlemine gerek yok :)

sektöre yeni girdim ve kalıcı olmak istiyorum. Hem bir film kurdu hem de ticarete yeni atılan biri olarak kaliteli ve kullanıcı odaklı olmaya gayret ediyorum. Bilmediklerimi sizlere sorarak bir nebze kendime yol çiziyorum. Teşekkürler bilgi için:)

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

ilhanturkk adlı üyeden alıntı

sektöre yeni girdim ve kalıcı olmak istiyorum. Hem bir film kurdu hem de ticarete yeni atılan biri olarak kaliteli ve kullanıcı odaklı olmaya gayret ediyorum. Bilmediklerimi sizlere sorarak bir nebze kendime yol çiziyorum. Teşekkürler bilgi için:)

Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz sektörde başarılar dilerim :)

• Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 17 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Teşekkürler:)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al