freelance iş ilanları

Bu sistem bloguma zarar verir mi

2 Mesajlar 526 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CaylakWM CaylakWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 33 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar aranızda kullananlar da vardır bu forumdan gördüm ben de takiplekazan.net diye bir site. Sosyal mecrada jeton karşılığında kendi hesaplarınızı kasıyor ve diğer hesapları kasarak jeton kazanıyorsunuz. Sitede blogger yorum kısmı da bulunuyor. Ben de blogumdan bir kaç konuyu ekledim ve jeton karşılığı insanlar o yazıya tıklayarak konuyla ilgili yorum bıraktıklarında jeton kazanıyorlar. Bloguma günde organik olarak gelen hitten daha fazla hit geliyor ve yorum yağıyor(tabii yorumları denetleyip bir kaç tanesini onaylıyorum). Ancak şüphelerim var hit direkt takiplekazan.net üzerinden geliyor ve insanlar yorum bırakıp çıkıyor 10-15 saniye durup. Seo açısından faydasından çok zararı mı olur yoksa devam mı etmeliyim?

https://ilgincenteresan.blogspot.com.tr/
wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Kısa süreli kullanımda size sadece hit yönünde fayda sağlayacaktır. Onun dışında herhangi bir + sı olmayacaktır. Eğer uzun süre kullanmaya devam eder iseniz bu size - değer olarak dönecektir.

Doğal olmayan hit trafikleri uzun süre kullanılırsa sitenizin spam site olarak değerlendirilmesi riski ortaya çıkmaktadır.

Kişisel tavsiyem ara-sıra önem arz eden ve size kullanıcı çekebilecek yazılarınıza bu yorum mantığını kullanmanız onun dışında kullanmayın.
CaylakWM

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al