wmaraci reklam

Bu siteyi nasıl dmoza kayıt ettirebilirim

32 Mesajlar 3.789 Okunma
wmaraci reklam

sUstundag sUstundag Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
dmozdan dönüş gelmesi bir site için 3 ayı bulabiliyor ve genelde zor kabul ediliyor yahoonun ücretsiz dizinine de başvur derim bence...
bir hatırlarta baş vurudan 3 hafta geçmeden yeniden baş vurma flood muamelesi yapıyorlar.

Iff sıkıldım.
wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

okngny adlı üyeden alıntı

Bence siz ilk önce bilgi edinin boş yere insanlara yanlış bilgiler vermeyin.

Ben doğru olanı söyledim. İsteyen uygular istemeyen uygulamaz. Bence siz biraz bilgi edinin ondan sonra bu tür yorum yazın. Her kes istedigi gibi yorum yapma hakkına sahiptir bunu unutmayın lütfen.

okngny okngny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Designer & Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Gladiotta adlı üyeden alıntı

Ben doğru olanı söyledim. İsteyen uygular istemeyen uygulamaz. Bence siz biraz bilgi edinin ondan sonra bu tür yorum yazın. Her kes istedigi gibi yorum yapma hakkına sahiptir bunu unutmayın lütfen.

Arkadaşım kendi ellerinle yazıyorsun, isteyen uygular istemeyen uygulamaz ama siz yukarıdaki mesajınızda başka yönlere teşvik ediyorsunuz.

Yani yazdığın cevabı tekrar tekrar okursanız benim vereceğim cevapları kendi kendine zaten vermişsiniz. Anlam veremiyorum fazlada uzatmak istemiyorum. Ama insanları yanlış yönlendirmeyin.

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Army Design
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 126 / 90
  • Ticaret 25, (%100)

Gladiotta adlı üyeden alıntı

Klavy kardeşim sende burdaymışsın :)

Dmozun artık pekte önemi kalmadı arama motorları için. Webmaster arkadaşlar için dmoz bir takıntı. illada kayıt edeceğim diye ne yapacağlarını çoğu kişi bilmiyor. Dmoza kayıt olmaktansa pr değerinizi yükseltin o kadar.

Gladiotta evet kardeşim burdayım :)

Valla dmoz önemli arkadaşlar pr3 benim site birde dmoz olsaydı pr5 olurdu. Hakikaten bu işler çok önemli

wmaraci
wmaraci

patisepeti patisepeti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
sitemiz için yaklaşık 2.5 aydır bekliyoruz ama bir türlü kayıt gerçekleşmedi, üst üste kayıtta yapmak istmedim bir sorun olmasın diye, yukarda yahoo index kayıt dediğiniz nedir ? bunun için bir link verebilirmisiniz? teşekkürler.

lordgaga lordgaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
sitenizin domain yaşı nedir. dmoz editörleri başvuru yapan siteleri incelerken bunu dikkate alıyorlar. bende 2-3 kez denedim.kabul etmediler bıraktım peşini sonra bi sorgulama yaptım dmoz kaydım olmuş. domainim 1 yılı geçtiğinde onayladılar :)

Ek Olarak:

KLavy3 adlı üyeden alıntı

Gladiotta evet kardeşim burdayım :)

Valla dmoz önemli arkadaşlar pr3 benim site birde dmoz olsaydı pr5 olurdu. Hakikaten bu işler çok önemli

dmoz ve pr ilişkisi yok denecek kadar az. PR 4 idi sitem. dmoz kaydı yoktu o zaman. en son şubat pr güncellemesinden sonra PR2 ye düştü direk. demekki dmoz kayıtlı olmanın pr ile alakası yok. günümüzde dmoz siteler için önemli yapı taşlarından birisi.

patisepeti patisepeti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba, domain yaşı 1 ay sonra 1yıl olacak buyuzden soylediklerin sevindirici, bende de şöyle bir durum oldu, pr şuandada 0 fakat alexa sıralası pr -3-4 benzer sitelerden daha iyi ozaman pr ile alexa nında bir yakınlığı yok :) pr için şubat ayı güncellemesi derken bu güncellemenin belli ayları ver mı gerçekten?

lordgaga adlı üyeden alıntı

sitenizin domain yaşı nedir. dmoz editörleri başvuru yapan siteleri incelerken bunu dikkate alıyorlar. bende 2-3 kez denedim.kabul etmediler bıraktım peşini sonra bi sorgulama yaptım dmoz kaydım olmuş. domainim 1 yılı geçtiğinde onayladılar :)

Ek Olarak:

dmoz ve pr ilişkisi yok denecek kadar az. PR 4 idi sitem. dmoz kaydı yoktu o zaman. en son şubat pr güncellemesinden sonra PR2 ye düştü direk. demekki dmoz kayıtlı olmanın pr ile alakası yok. günümüzde dmoz siteler için önemli yapı taşlarından birisi.

lordgaga lordgaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
pr güncellemesinde bir standart yok 2 yada 3 ay belirli aralıklarla google güncelleme yapıyor. bazı güncellemelerde bir çok paravan blog sitesi çöp site olarak sanal aleme el sallıyor :)

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
50 kere başvurdum kabul etmediler en sonunda biri geldi para istedi ekletelim seni diyince dmoz a olan ilgim azaldı.

telegram: saydekofficial

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Army Design
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 126 / 90
  • Ticaret 25, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

50 kere başvurdum kabul etmediler en sonunda biri geldi para istedi ekletelim seni diyince dmoz a olan ilgim azaldı.

Parayla yapan zaten nasıl yapıyor onu çok merak ediyorum ben.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al