lostyazilim

Buzzy Scripti Hakkında

14 Mesajlar 3.726 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar LİNK linkteki Buzzy scriptinde yorumlarda yukarı doğru gidin yorumlarda yzlmzmn nickli kişinin yazdığı yorumu anlayamadım.

Şifreleme ve bağımlılıkla ilgili bir şeyler yazmış. Ne demiş acaba? Şifreleme kod vb. bilgim olmadığı için anlayamadım ben.

wmaraci
reklam

HusamettinUnal HusamettinUnal husow.ooo Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 2 / 25
  • Ticaret 8, (%100)
benim anladığım adam sorunları olduğunda yardım alamıyorlarmış telefonları olsa arayı sorunu iletecekler ben bunu anladım tek :p

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Benim de anladığım şu; problem destek alıp alamamak falan değil, scriptin lisansı uzaktan kontrol ediliyor yani script yapımcıları olur da bir gün lisansları tuttukları sunucuyu kapatıp giderse, scripti kullanan tüm müşterilerin sitesi kapanır ve bütün yatırımları emekleri boşa gider.

Bu yüzden satın almadan önce iyi düşünün.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Benim de anladığım şu; problem destek alıp alamamak falan değil, scriptin lisansı uzaktan kontrol ediliyor yani script yapımcıları olur da bir gün lisansları tuttukları sunucuyu kapatıp giderse, scripti kullanan tüm müşterilerin sitesi kapanır ve bütün yatırımları emekleri boşa gider.

Bu yüzden satın almadan önce iyi düşünün.

Öyle mi? O zaman çok saçma gerçekten. Çünkü geliştiriciler belki farklı bir projeye girişecekler bu nedenle bu projenin uzaktan kontrol edilen lisanslarını barındıran sunucuyu önemsemeyecekler eğer lisanslar dediğiniz gibi belli bir sunucuda tutuluyo ve o sunucu kapatılırsa sitelerin kapanmasına sebep oluyorsa.

wmaraci
wmaraci

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Lisans şu şekilde işliyor, http://envato.akbilisim.com/ adresine giriş yaptıktan sonra kullanacağınız domaini ve envato satın alma kodunu giriyorsunuz ve size bir apı kodu sağlıyor onunlada buzzy i verify edip kuruluma devam ediyorsunuz.

Lisans sistemi olması gerçekten çok doğru ve yerinde fakat yorumdaki gibi yapımcı birden yok olursa bunca insan madur olur. Ancak şunuda söylemekte fayda var ekseri wp temalarının veya scriptlerin lisans sistemleri bu sekilde işliyor. Örneğin Yıldız film scriptinde de aynı durum söz konusu.

host1tl host1tl www.getsy.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 110 / 81
  • Ticaret 8, (%100)
biz scripti çıktığında satın aldık kullanıyoruz herhangi bir sorun olmadı bu zamana kadar :) ortadanda kaybolacağını zannetmiyorum firmanın yada kişinin
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

host1tl adlı üyeden alıntı

biz scripti çıktığında satın aldık kullanıyoruz herhangi bir sorun olmadı bu zamana kadar :) ortadanda kaybolacağını zannetmiyorum firmanın yada kişinin

Bende sizinle hemfikirim Metin Bey, çok ilgili ve gerçekten kazandığının hakkını veren birisi. Bende kullanıyorum ve oldukça memnunum ayrıca açık kaynak olması dilediğim yeri dilediğim gibi değiştirmeme ve geliştirmeme de imkan sağlıyor.

zya1903 zya1903 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Lisans şu şekilde işliyor, http://envato.akbilisim.com/ adresine giriş yaptıktan sonra kullanacağınız domaini ve envato satın alma kodunu giriyorsunuz ve size bir apı kodu sağlıyor onunlada buzzy i verify edip kuruluma devam ediyorsunuz.

Lisans sistemi olması gerçekten çok doğru ve yerinde fakat yorumdaki gibi yapımcı birden yok olursa bunca insan madur olur. Ancak şunuda söylemekte fayda var ekseri wp temalarının veya scriptlerin lisans sistemleri bu sekilde işliyor. Örneğin Yıldız film scriptinde de aynı durum söz konusu.

Aynen bu şekilde fakat sanmıyorum bir sorun çıksın. Arada destek sistemini aksatıyorlar.
Almak isteyen olursa içindeki diğer 9 ürünle beraber satış yaptığım konu var. https://wmaraci.com/forum/account-lisans-satisi/10-adet-urunlu-codecanyon-hesabi-316478.html#post1791473

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
AKDNZ Hocam siz bu scripti kullanıyor musunuz? Kurulumu için yardımcı olur musunuz? Daha doğrusu kurulum tamam gözüküyor ama bazı işlemleri yapamyorum. Örneğin içerik giriyorum içerik gönderirken yükleniyor gözüküyor ama dakikalarca beklediğim halde yüklemiyor. Bu benim kullandığım reseller kaynaklı mı bilmiyorum. Anindahosting firmasından reseller aldım. Yardım edebilir misiniz ücretli/ücretsiz.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

AKDNZ Hocam siz bu scripti kullanıyor musunuz? Kurulumu için yardımcı olur musunuz? Daha doğrusu kurulum tamam gözüküyor ama bazı işlemleri yapamyorum. Örneğin içerik giriyorum içerik gönderirken yükleniyor gözüküyor ama dakikalarca beklediğim halde yüklemiyor. Bu benim kullandığım reseller kaynaklı mı bilmiyorum. Anindahosting firmasından reseller aldım. Yardım edebilir misiniz ücretli/ücretsiz.

Ben dökümanda tarif edildiği gibi kurulumu yaptım ve hiçbir sıkıntı yok. Muhtemelen sunucunuz da gerekli modüllerden çalışmayanlar var bu yüzden böyle oluyor olabilir.

Site adresimi pm gönderiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al