wmaraci reklam

Canlı Ziyaretçi Analitik

13 Mesajlar 1.461 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sanchez001 Sanchez001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 46 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Dinamik mobil sayfa yapımız olduğu için script kodu sayfa geçişlerini algılamadığı için mobilde çalışması. Site desteği on numara. Bu tarz bir hizmet arayan varsa tercih edebilir. Anında maillere dönüş sağlanıyor ve ben söylemeden para iadesi yapalım mı şeklinde kendileri teklif etti. Birde bir özelliği var o hoşuma gitti. Ziyaretçinin sayfalar arası tüm geçişlerini listeleyerek her sayfada kaç saniye kaldığını size sunuyor. Bu güzel bir şey. Hala bu tarz site analitik önerisi olacak arkadaş varsa yazabilir. Teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

drofa adlı üyeden alıntı

Google Analytics en güvendiğimdir. Bunun dışında whos.amung.us, Yandex.metrica kullandım ve öneririm. StatCounter'da canlı özelliği var mı bilmiyorum ona da bakılabilir ben aylık, haftalık analizlerinden faydalanıyorum.

Statcounter önerilmeye asla layık değil. 1 defa girip çıkanı 4-5 defa girip çıkmış, sanki refresh yapıyormuş gibi gösterdiği oluyor. Mobil kullanıcı verilerini düzgün sunamıyor. Hiç stabil değil. Bazen ipleri de sallıyor. Mantığı güzel olsa da icraat vasat. :norespond:
Sanchez001

kişi bu mesajı beğendi.

Sanchez001 Sanchez001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 46 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
keremsamet , katılıyorum. Denemiştim zamanında pek kullanışlı ve iyi çalışan bir sistem olduğu söylenemez. Sanırım bakmadığım analitik kalmadı :) Yine google analitik ile devam edeceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al