wmaraci reklam

Chrome'nin de Yapanın da ! Browser yardım lütfen.

17 Mesajlar 1.477 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
SefaCanDemir opera kullanmaya başlayacağım hocam. Bir kaç güne kadar deneyimlerimi sunarım. Kendi bilgisayarımı servise yolladım kardesimin bilgisayarında olduğum için bi tuhaf geldi chrome'Nin bu kadar kasması falan ondan konu açayım dedim.

ntka hocam önerileriniz için gerçekten teşekkürler. Deneyeceğim.

EmrahDD hocam kullandığım makine kardeşimin. Kendi makinemi sıvı teması yüzünden servise gönderdim. Kendi makinemde chrome donmuyor aksine çok hızlı çalışıyordu. Bu makinede böyle özellikler olduğu için donuyor anladığım kadarıyla.

Kendi makinemde 1 tb hdd 256 ssd 2 gb nvidia GTX 1050TI 2.80 - 3.30 ghz falan özellikler var. Aynı tarayıcıda 20 sekme açıyorum banamısın demiyor.

ama yukarıdaki arkadaşında dediği gibi Comodo Dragon, Edge, Opera, Vivaldi ve Opera bunlardan birini denemekte fayda var

wmaraci
reklam

uluJohan uluJohan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 32 / 43
  • Ticaret 12, (%100)
Opera'yı öneririm uzun süredir 2 bilgisayarımda da opera yüklü ve memnunum.

EmrahDD EmrahDD ☪ 𐱅𐰇𐰼𐰚𐰀𐰼 Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 173 / 146
  • Ticaret 32, (%100)

TNT adlı üyeden alıntı

SefaCanDemir opera kullanmaya başlayacağım hocam. Bir kaç güne kadar deneyimlerimi sunarım. Kendi bilgisayarımı servise yolladım kardesimin bilgisayarında olduğum için bi tuhaf geldi chrome'Nin bu kadar kasması falan ondan konu açayım dedim.

ntka hocam önerileriniz için gerçekten teşekkürler. Deneyeceğim.

EmrahDD hocam kullandığım makine kardeşimin. Kendi makinemi sıvı teması yüzünden servise gönderdim. Kendi makinemde chrome donmuyor aksine çok hızlı çalışıyordu. Bu makinede böyle özellikler olduğu için donuyor anladığım kadarıyla.

Kendi makinemde 1 tb hdd 256 ssd 2 gb nvidia GTX 1050TI 2.80 - 3.30 ghz falan özellikler var. Aynı tarayıcıda 20 sekme açıyorum banamısın demiyor.

ama yukarıdaki arkadaşında dediği gibi Comodo Dragon, Edge, Opera, Vivaldi ve Opera bunlardan birini denemekte fayda var

hocam burada ssd önemi çok ama çok fazla ssd olmayan notebook adamı kanser eder kısa ve net

teşekkürler.

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
EmrahDD hocam windowsu ssd ye mi kurmamız gerek acaba hdd içerisinde olursa mı kasma yapar.

wmaraci
wmaraci

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)

kartalhost adlı üyeden alıntı

Yıllardır bende aynı sorunu yaşadım sonra çözümü Operada buldum. yan tarafta WhatsApp ve Messenger gibi uygulamalarında kısayolu olması çok güzel bişey tavsiye ederim :)

chrome'ın yerini tutmuyor kasma ve donma olsa da :))

EmrahDD EmrahDD ☪ 𐱅𐰇𐰼𐰚𐰀𐰼 Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 173 / 146
  • Ticaret 32, (%100)

TNT adlı üyeden alıntı

EmrahDD hocam windowsu ssd ye mi kurmamız gerek acaba hdd içerisinde olursa mı kasma yapar.

Şahsen SSD ye işletim sistemini kurardım HDD yi ise depolama olarak kullanıp keyfime bakardım herkes görevini yapsın :)

CEDAMedya CEDAMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 7 / 68
  • Ticaret 2, (%100)

TNT adlı üyeden alıntı

Evet, işletim sistemini SSD kurarsanız hem bilgisayarınızdaki temel işlemler kat kat hızlı olur (örneğin benim hdd li laptop tam anlamıyla 2 dakikada açılıp kendine geliyorken, ssd li laptopta bu 10-15 saniye sürüyor.)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al