wmaraci reklam
lidertakipci

Codecanyon'dan Alınan Mobil Uygulama ile Nasıl Gelir Elde Edilir ?

5 Mesajlar 970 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

3rdi91 3rdi91 Alonebusinessman Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 101 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi bir iş yapmak istiyorum. Bu konuda daha önce codecanyon üzerinden veya başka bir platform üzerinden aldığı/yaptırdığı mobil uygulamadan para kazanlar var mı? Sürecin detaylarını tecrübeli kişilerden öğrenmek istiyorum. Cevabını aradığım sorulardan bazıları ;
- Türkçe editleme
-Reklam çalışmaları
-Sektör seçimi
- Reklam geliri eşiği ( kaç indirmeden sonra ortalama bir gelir elde edilir ).
Şimdiden teşekkürler.

http://accastay.com
wmaraci
reklam

mobiloyunhizmetleri mobiloyunhizmetleri Kaliteli Mobil Oyunlar ~ Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 89 / 88
  • Ticaret 35, (%100)
Merhabalar tabi ki para kazanan olmasa sektör ilerlemezdi hocam,
Öncelikle uygulamanızı kesinlikle ingilizce ayarlayın evrensel olması çok iyi sonuç olarak bakarsanız bugün ing bilmeyenler bile genel uygulama oyun kavramlarını biliyorlar ing olarak

reklam çalışmaları değişiklik gösterir bölge şehir il ilçe saat'e göre geliriniz artar veya eksilir bir türkiye üzerinde ki çıkan reklam ile yurt dışı amerika ispanya ingiltere tarzı ülkelerde çıkan reklamların eşleşme ve gelir oranları çok çok farklı

indirme sayınız değil önemli olan aktif kullanıcı tutmanızdır oyunda yada uygulamada 1 milyon indirmeniz olsun içinde kullanıcı olmadıktan sonra tırt ama 1000 indirmeniz olsun 750 si aktif kalsın aylık 1000 lira gibi bir miktar kazanırsınız rahatça
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Konu benimde ilgimi çekti ancak hiç bilmiyorum uygulama işimi. Adsense yüklü bir kadın sitem var ingilizce. Şimdi ben dediğiniz siteden uygulama alsam, sitemin içeriğini çekip uygulamada yayınlasa, yeni yazıları bildirim geçse mesela. Böyle birşey kolay mı ? Hazır uygulamalar bu şekilde adres girsem çalışır mı hemen ?
3rdi91

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 101 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

mobiloyunhizmetleri adlı üyeden alıntı

Merhabalar tabi ki para kazanan olmasa sektör ilerlemezdi hocam,
Öncelikle uygulamanızı kesinlikle ingilizce ayarlayın evrensel olması çok iyi sonuç olarak bakarsanız bugün ing bilmeyenler bile genel uygulama oyun kavramlarını biliyorlar ing olarak

reklam çalışmaları değişiklik gösterir bölge şehir il ilçe saat'e göre geliriniz artar veya eksilir bir türkiye üzerinde ki çıkan reklam ile yurt dışı amerika ispanya ingiltere tarzı ülkelerde çıkan reklamların eşleşme ve gelir oranları çok çok farklı

indirme sayınız değil önemli olan aktif kullanıcı tutmanızdır oyunda yada uygulamada 1 milyon indirmeniz olsun içinde kullanıcı olmadıktan sonra tırt ama 1000 indirmeniz olsun 750 si aktif kalsın aylık 1000 lira gibi bir miktar kazanırsınız rahatça

Evet İngilizce ayarlamak daha geniş kitle demek. Oyun dışında kategori öneriniz nedir?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 101 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

pandoraxx adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar. Konu benimde ilgimi çekti ancak hiç bilmiyorum uygulama işimi. Adsense yüklü bir kadın sitem var ingilizce. Şimdi ben dediğiniz siteden uygulama alsam, sitemin içeriğini çekip uygulamada yayınlasa, yeni yazıları bildirim geçse mesela. Böyle birşey kolay mı ? Hazır uygulamalar bu şekilde adres girsem çalışır mı hemen ?
Sitenizin mobil uygulamasını yapabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla site için fazla teknik bilgi gerektirmeden yapacağınız platformlar var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al