wmaraci reklam
lidertakipci

codecanyondan alınan herhangi birşey neden sürekli wareze düşer

12 Mesajlar 1.475 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
2kez alışveriş yaptım ikiside wareze düşmüş 1 hafta sonra (hemde en güncel versiyonları ) nerdeyse tüm warez sitelerde codecanyon best of yapıyorlar buradaki herhangi birşey neden veya nasıl wareze düşüyor :confused: satın alan adam kendi dagıtacak değildir

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
hemen hemen ücretli satılan her şeyin warezi mevcut internette zaten. Ama warez kullanınca 1 hafta sonra sitem neden cince index alıyor diye konu başlığı açılıyor forumda.
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
muhendis26 valla kardeşim geçenlerde beğendiğim bir tema vardı, daha yeni çıkmıştı. 1 kişi satın almıştı. Biraz araştırdıktan sonra baktım hemen wareze düşmüş. Düşün yani neler neler dönüyor. Ayrıca da bazı programlarla siteyi komple çekebiliyorlar.
muhendis26

kişi bu mesajı beğendi.

Pyscool Pyscool Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 33 / 21
  • Ticaret 7, (%86)
Banada şöyle geliyor ki ben geçenlerde yeni yayımlanan bir cms tema gördüm daha temanın demosu bile kurulu değildi satıcak thesoft mu ney yabancı biri demo yerine görüntü eklemiş.
Çok hoşuma giden kurumsal bir temaydı aaa bir baktım tam alacakken nette yayınlanmış ücretsiz olarak.

Düşünün demosu bile olmayan birşeyi nasıl war-ez düşüyor burasıda soru işareti ?

Kendi Fikrime gelecek olursak : tema yapımcılar bilerek wareze aslında kendileri atıyor.Çünkü belli tema satımından sonra o temayı %100 warezde bulabiliyorsunuz.Yani bir nevi ücretli sattıktan sonra destek vermiyor ve ücretsiz dağıtıyor reklam olmuş oluyor kendi düşüncem çünkü demosu olmayan ve satış yapılmamış 1 günlük temaların wareze düşmesi saçmalık aklıma başka birşey gelmiyor

wmaraci
wmaraci

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Wareze düşen tema ve tema yapımcısının bilinirliği daha yüksektir. Bu bir satış stratejisidir. Zamanla aynı yapımcının daha farklı ürünlerinin veya versiyonlarının ücretli alımını arttıracaktır. Warez temaları inceliyorsanız genelde bütün versiyonları wareze düşmez.

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Bunun iki sebebi var birincisi yukarıda @alperi ninde dediği gibi bazı yapımcılar kendileri wareze düşürüyor böylece bilinirliği artıyor tema yapımcısı tanınıyor. Her sürümü wareze düşmez Genelikle ilk sürümleri wareze düşer
2. İse sırf wareze düşürmek için bu temaları satın alan kişiler var. Şahsen tanıdığım bir kişi bile bu yöntemi yapıyor. Diyeceksiniz çok pahalıya mal olmuyormu her temayı alıp wareze düşürmek
Bunu yaparken 3 yerden para kazanıyor
1.wareze düşürdüğü temalara zararlı kodlar eklemeden 2ve 20 dolar arası ücretlere satıyorlar.
Alan olmuyormu oluyor (sadece Rehub temasını 2 bin kişiden fazla sattığını biliyorum)
2.zararlı kodları eklediği warez temaları kendi sitelerinde paylaşıyor ve sitedeki reklamlardan kazanıyor. Aynı içeriklere sahip 5 farklı sitesi var reklamlardan gelen parada hiç küçümsenmeyecek kadar fazla
3.siteye eklediği warez temalara eklediği zararlı kodlar sebebiyle o temaları indiren kişilerin sitelerini bir süre sonra reklamlara boğuyor sitenin Sahibi bu reklamları göremiyor admin panelden vs girince reklamlar oto devre dışı kalıyor.

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Reklamin iyisi kötüsü olmaz.

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi ben 199 dolar extended lisans + 40 dolar web lisansına boşa para vermiş gibi hissediyorum resmen adamlar beleş indirip google play e attıktan sonra ne anladım ben para verdiğim uygulamadan sitesinden . :(

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)

muhendis26 adlı üyeden alıntı

şimdi ben 199 dolar extended lisans + 40 dolar web lisansına boşa para vermiş gibi hissediyorum resmen adamlar beleş indirip google play e attıktan sonra ne anladım ben para verdiğim uygulamadan sitesinden . :(

Tam aksine Hocam wareze hiçbir zaman güven olmaz warez lerin kimin elinden geçtiğini nasıl kodlar eklendiğini hiçbir zaman bilemezsiniz.
Warez kullanırken herşey yolunda gözükür. İyi yerlere gelirsiniz bi bakmışsınız sitenizde, uygulamanızda ****ografi reklamlar çıkmaya başlar siz önlem alana kadar ziyaretçilerde gider play store veya adsense de banda yersiniz.
Ayrıca yapımcılardanda destek alamazsınız

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Warezden uzak durun. Cpanel bilgilerine kadar gönderiyor herşeyi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al