Dostlar ben Abdullah;

Küçük yaşlardan beri yazılıma merakım vardı ve hiç dinmedi :) Hep öğrenmek için bir şeyler yaptım ve burada ki bir çok insan gibi çabalayınca istediklerinizi elde edebiliyorsunuz şükür. Elde ettiğim birikimlerimle bir wordpress udemy eğitim seti sundum. Fazlalıklarıyla ve eksiklikleriyle.
Gayet güzel geri dönütler aldım herkese teşekkür ediyorum. Bende herkes faydalansın diye indirime koymaya karar verdim.
İnsan emeklerinin karşılığını görmek istiyor işte :)

Özel kupon kodum -> WPOZEL

Link : İleri Düzey Wordpress Seti
Geç olmadan almanızda fayda var :)

Satın alanlara youtube kanalımda nacizane teşekkür ediyorum.

Anlattım anlattım da içerisinde neler var bu setin hemen bahsedeyim.

🔵 "Com tr" alan adı satın almayı ve kurmayı öğreneceksiniz.
🔵 Hiç wordpress bilmeyen birisi rahatlıkla sıfırdan CPanel ayarlına kadar öğrenecek.
🔵 Daha önceden bilgisi olan yalnız pekiştirip yeni içerikler öğrenmek isteyenler için klavuz olacak.
🔵 Siteyi tamamladıktan temel SEO taktiklerini öğreneceksiniz.
🔵 Bir firmada size wordpress hakkında sorulacak bir çok soruya diğer insanlardan tecerrüt ederek rahatlıkla cevaplayacaksınız.
🔵 Wordpress kurulumunu ve kullanımını sarihçe kavrayacaksınız.
🔵 Ayrıca mutmain olmanız açısından eğitim setime eklemeler yapacağım.
🔵 İçerik yönetim sistemlerine hakim olarak bir çok web şirketinde çalışabilirsiniz.
🔵 HTML ve CSS kodları yazarak kendi sayfanı kendin özelleştirebileceksin.
🔵 Wordpress klasör yapısını ve çalışma stilini iyice öğrenince artık her şey sana kolay gelecek bak gör :)
🔵 Görsel anlamda zengin içerik ile karşılaşacaksınız.
🔵 Phpmysql ile veritabanı oluşturup wordpress'e tensip içerikler ile süsleyeceksiniz

Bu eğitim seti için neler gerekli?
🔵 Sıfırdan wordpress eğitim seti için çok az bilgisayar bilgisi yeterli olacaktır.
🔵 Hiç site yapmamış ve algoritmaya adım atmayan biri bile rahatlıkla derslerden faydalanabilir.
🔵 Tek gerekli olan azim ve kararlılıktır!

Kimlere uygun peki?
🔵 Başlangıç düzeyinde web bilgisi olanlar
🔵 Web tasarım ve programlamada kendisi ilerletmek ve iş olanaklarını rahatlıkla değerlendirmek isteyenler
🔵 Web tasarım ve programlamaya ilgi duyanlar
🔵 Web site yapımı için bir yerlerde cevaplanmamış soruları olanlar

Herkese iyi çalışmalar dilerim. Geri dönüt yapmayı unutmayın :)