lostyazilim

Çok Ucuza Domain Nasıl Satın Alınır

20 Mesajlar 1.999 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

Uykunn42 adlı üyeden alıntı

Doğru söylüyor ne 2 lirası yıllık 19.99 $ bu fiyata ben güvenilir yerlerden alırım niye bu siteden alayım ki. 2 lira olsaydı alırdım:cool:

Hocam yanlız ben linke bakmadan yazdım, sanırım sizde öyle yazdınız. Linkte herşeyi anlatıyor.

wmaraci
reklam

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

Doğru söylüyor ne 2 lirası yıllık 19.99 $ bu fiyata ben güvenilir yerlerden alırım niye bu siteden alayım ki. 2 lira olsaydı alırdım:cool:

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Hocam yanlız ben linke bakmadan yazdım, sanırım sizde öyle yazdınız. Linkte herşeyi anlatıyor.

Hocam keşke herşeyi tam anlamadan böyle şeyler söylemeseydiniz de kalbimi kırmasaydınız be ama genede canınız saolsun.

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Hocam keşke herşeyi tam anlamadan böyle şeyler söylemeseydiniz de kalbimi kırmasaydınız be ama genede canınız saolsun.

Hocam ben bir şey demedim sadece 19.99 dolar dedim. O da linke girmediğimden, aslında siz linktekini birebir yazsanız daha mantıklı olmaz mıydı? :) Üzdüysem özür dilerim bu arada.

Uykunn42 Uykunn42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 19, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Hocam kusura bakmayın arkadaş demese yine göremezdim:o Direkt siteye girince şaşırdım :confused: Yinede paylaşım için sağolasın

Ek Olarak: Domain aldım çok sağol inşallah güvenilir çıkar :D

wmaraci
wmaraci

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
34 dolar diyor yaw deli olacam

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

34 dolar diyor yaw deli olacam

hocam linkteki yazıyı baştan sona iyi okuyun.
http://wmhane.com/ucuz-domain-satin-almak/

Ek Olarak:

Hocam kusura bakmayın arkadaş demese yine göremezdim:o Direkt siteye girince şaşırdım :confused: Yinede paylaşım için sağolasın

Ek Olarak: Domain aldım çok sağol inşallah güvenilir çıkar :D

ben teşekkür ederim :D siteyi bildirirseniz ekleyelim kanıt olarak fotoda çekseniz güzel olur :D

Ek Olarak:

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Hocam ben bir şey demedim sadece 19.99 dolar dedim. O da linke girmediğimden, aslında siz linktekini birebir yazsanız daha mantıklı olmaz mıydı? :) Üzdüysem özür dilerim bu arada.

Hocam Önemli Değil Teşekkürler Hepsini eklemek uzun sürerdi die eklemedim resimler vs çoktu.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Okudum linke tıkladım mevzu yeni hesap olmaması

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
Niye kastiniz arkadaşlar iki olmasa da 2 3 4 tl gibi rakamlara godaddy den alabilir siniz. Yazın arama motoruna godaddy prome code diye kod bulun uygulayın olsun bitsin :)

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Cengiz hocam merhaba, yukarıda belirtmişler fakat tekrar belirtme gereği duydum makalenin tamamını yayınlayıp kaynak göstermeniz gerek bu şekilde yanlış olmuş.

Örneğin böyle: https://wmaraci.com/forum/alan-adi-kampanyalari/network-solutions-0-50-a-domain-alma-173124.html
(artık çalışmıyor boşa uğraşmayın)

İlaveten anlatımınız tek domain ve yeni üyeliklerde geçerli anladığım kadarıyla, almaya çalıştım yeni üyelikle fakat fiyat ödeme ekranında aşağı gelmedi ilaveten paypal ödemesini reddediyor. Türkiye ve tl ile alışveriş yapanlar arasında aktarım yapılabilir tarzında uyarı veriyor. .net için Total: $12.99 ye düştü eski üyelikle deniyorum bundan aşağı düşmüyor, yeni üyelik 48 saat olayı sonrası bakalım olacak mı.

Paypalda aldığım uyarı ise bu: Türkiye'de ikamet edenler PayPal bakiyelerini kullanırken yalnızca Türk Lirası kullanan ve Türkiye'de ikamet eden diğer kişilerle para alışverişinde bulunabilir.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Cengiz hocam merhaba, yukarıda belirtmişler fakat tekrar belirtme gereği duydum makalenin tamamını yayınlayıp kaynak göstermeniz gerek bu şekilde yanlış olmuş.

Örneğin böyle: https://wmaraci.com/forum/alan-adi-kampanyalari/network-solutions-0-50-a-domain-alma-173124.html
(artık çalışmıyor boşa uğraşmayın)

İlaveten anlatımınız tek domain ve yeni üyeliklerde geçerli anladığım kadarıyla, almaya çalıştım yeni üyelikle fakat fiyat ödeme ekranında aşağı gelmedi ilaveten paypal ödemesini reddediyor. Türkiye ve tl ile alışveriş yapanlar arasında aktarım yapılabilir tarzında uyarı veriyor. .net için Total: $12.99 ye düştü eski üyelikle deniyorum bundan aşağı düşmüyor, yeni üyelik 48 saat olayı sonrası bakalım olacak mı.

Paypalda aldığım uyarı ise bu: Türkiye'de ikamet edenler PayPal bakiyelerini kullanırken yalnızca Türk Lirası kullanan ve Türkiye'de ikamet eden diğer kişilerle para alışverişinde bulunabilir.

hocam yazının resimleri vs. renklendirmedir o dur bu dur fazla olduğu için eklemeye üşendim açıkcası bir diğeri ise alıntı yazı olur vs düşüncesiyle eklemedim.

Satın alma işlemine gelince ise daha önce konuyu sizde yazdığınıza göre bilmeniz gerekir ben 2 yıl önce satın aldım günle ancak şuan paypal böyle bir sorun çıkartıyor onu anlayamadım. Galiba teyitli kart felan istiyor Uykunn42 bir arkadaş sorunsuz satın aldığını söyledi.

Ek Olarak:

mehmet ertugrul adlı üyeden alıntı

Niye kastiniz arkadaşlar iki olmasa da 2 3 4 tl gibi rakamlara godaddy den alabilir siniz. Yazın arama motoruna godaddy prome code diye kod bulun uygulayın olsun bitsin :)

hocam bildiğim daha önce kullandığım bir sistemdi bende yazayım dedim o kadar maksadım yardımcı olmaktı yoksa sanırım buradakilerin %90 ı biliyordur goaddy den indirim almayı bilmiyorlarsa bile

https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/goaddy-indirim-kuponlari-231010.html

Sanırım bu açtığım konudan öğrenebilirler.

Ek Olarak:

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Okudum linke tıkladım mevzu yeni hesap olmaması

Merhaba hocam alttaki linkten üye olabilirsiniz ancak söylemeliyim paypal ödeme yaparken sadece türkiye içi yapabileceğimizi söyliyor
https://www.networksolutions.com/manage-it/create-login-info.jsp

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al