wmaraci reklam

çoklu dil seçenekli wordpress nasıl hazırlanır

5 Mesajlar 818 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

borulce borulce www.umdreklam.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese selamlar.Bir yakınım benden çok dilli(ingilizce arapça ve türkçe)bir site yapmamı istedi.Bende wordpresste hazırlamayı düşünüyorum.Translate mantığı değil de orjinal mantıkla nasıl yapılır yardımlarınızı bekliyorum.Bu tarz hazırlanmış temalar varmı?ücretlide olur.Şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

YORci YORci yorci.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Arkaplan Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 88 / 127
  • Ticaret 21, (%100)
WPML eklentisi var ücretli olarak ben onu kullanıyorum, birçok tema da bu eklenti ile optimize çalışabiliyor.
borulce

kişi bu mesajı beğendi.

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Ücretsiz eklentiler var, fakat translate konusunda %100 başarı beklememen gerekir.

Aynı şekilde ben de sitesi ingilizce arapça türkçe olacak olan bir müşterim için içerikleri ayrı dillerde yazdırıp ekledim. Aksi halde seo açısından problem yaratacağına inandığım için bu şekilde çözüm buldum
borulce

kişi bu mesajı beğendi.

SSD SSD HerTürlüDestek-Kayweb.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 38 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
aşırı yavaş çalışır farkli dille eklenti ile yaparsaız yerinizde olsam içeriği kopyalayıp tr en ru arab gibi dizin e clonlardım.
borulce

kişi bu mesajı beğendi.

Sürekli destek verir. https://kayweb.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

borulce borulce www.umdreklam.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 13 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

hzmhzm adlı üyeden alıntı

Ücretsiz eklentiler var, fakat translate konusunda %100 başarı beklememen gerekir.

Aynı şekilde ben de sitesi ingilizce arapça türkçe olacak olan bir müşterim için içerikleri ayrı dillerde yazdırıp ekledim. Aksi halde seo açısından problem yaratacağına inandığım için bu şekilde çözüm buldum

bende ayrı ayrı yazdırıp siteye eklemeye düşünüyorum.Fakat wp ile nasıl yapılır onu çözemedim.Her klasör için ayrı veritabanımı yapılmısı gerekiyor?

Ek Olarak:

hzmhzm adlı üyeden alıntı

Dostum selamlar.Tam olarak nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olurmusun?Yani 3 dil için 3kere sordpress kurup ayrı dillerdemi yapılacak?yoksa başka bir yöntemmi var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al