wmaraci reklam

Css Hakkında ufak bir sorun ? Çözüldü !

3 Mesajlar 514 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Merhaba arkadaşlar grubumuz için bir websitesi hazırlıyorum fakat bir sorunla karşılaştım.

Menüler hoverlı yaptık fakat yukarıda örnek verirsek galeri kategorisine girdiğimizde kalıcı olarak sarı kalıyor ve içerisindekide sarı oluyor içerisindeki kategori yazısının mavi olmasını yada kategoriye tıkladıgımızda menüdeki hover çıkmasın bunu nasıl yaparım css'de eksiğim yardımcı olursanız sevinirim.

Sorun Çözüldü Teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)
index dosyanızdaki css kodlarına şunu ilave edin düzelecek:

.sf-menu ul .td-menu-item > a:hover, .sf-menu ul .sfHover > a, .sf-menu ul .current-menu-ancestor > a, .sf-menu ul .current-category-ancestor > a, .sf-menu ul .current-menu-item > a, .sf-menu > .current-menu-item > a:after, .sf-menu > .current-menu-ancestor > a:after, .sf-menu > .current-category-ancestor > a:after, .sf-menu > li:hover > a:after, .sf-menu > .sfHover > a:after, .td_block_mega_menu .td-next-prev-wrap a:hover, .td-mega-span .td-post-category:hover, .td-header-wrap .black-menu .sf-menu > li > a:hover, .td-header-wrap .black-menu .sf-menu > .current-menu-ancestor > a, .td-header-wrap .black-menu .sf-menu > .sfHover > a, .header-search-wrap .td-drop-down-search:after, .header-search-wrap .td-drop-down-search .btn:hover, .td-header-wrap .black-menu .sf-menu > .current-menu-item > a, .td-header-wrap .black-menu .sf-menu > .current-menu-ancestor > a, .td-header-wrap .black-menu .sf-menu > .current-category-ancestor > a {
background-color: #fbed00;
color: black;
}
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Ek Olarak: pg13 hocam hallettim çok teşekkür ediyorum sağolun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al