wmaraci reklam

Daha önce birçok AdSense hesabım oldu. Yeniden başlamak istiyorum

6 Mesajlar 739 Okunma
wmaraci reklam

teknolojikforum teknolojikforum AdSense Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 451
  • Beğeniler 169 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Herkese hayırlı akşamlar.

Arkadaşlar daha önce site, youtube işleriyle uğraştım ve iki üç adet AdSense hesabı almıştım. Siteyi satınca AdSense hesabı ile birlikte verdim. Şuan tabii ki pişmanım :) Ama o zamanlar cahilliğime denk geldi.

Şimdi ise yeniden YouTube kanalı açıp, orada birkaç faaliyet göstermek istiyorum. Ancak şöyle bir sorun var ki; Artık AdSense alamıyorum. Alamama sebebim Google'ın önceden AdSense hesabımın olduğunu bilmesi ve hesabı kapatması.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? YouTube hesabını kendi adıma açsam AdSense hesabını başkasının adına alırsam sorun çözülür mü? Birde farklı bir bilgisayar şart mı?

Bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum. :) Şimdiden herkese teşekkür ederim

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Gmail hesap bilgileriyle Adsense başvuru bilgilerin aynıysa sorun olmaz. Annenin, babanın üzerine açarsın, başvuru yaparsın.
Ama bazı insanlar var; her türlü alıyoruz, banlanan hesabı açtırıyoruz diyorlar.
Bazı insanlar daha var ki onlarda; aynı isimle yeniden açsan bile iş ödeme kısmına gelince Adsense hemen banlıyor diyor.

Bana göre en mantıklısı farklı isimlerle yeniden başvurmak. Başkasının üzerinden.
teknolojikforum

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 451
  • Beğeniler 169 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
PHPacemisi hocam galiba hiç risk almadan AdSense hesabını kendi akrabam olmayan birinin üzerine birde başka bilgisayardan açmayı deneyecem. Ancak YouTube kanalı açarken de aynı şeylere dikkat etmem gerekiyor mu acaba?

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Ya önemli olan gmail hesabı. Gmail'de Mehmet olan hesapla Adsense'ye Ahmet olarak başvuramazsın zaten. Gmail hesabında ne yazıyorsa o şekil başvurursun. Youtube kanalı açarken de Adsense'ye başvururken de o gmail hesabının bilgileri görünür.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 451
  • Beğeniler 169 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
PHPacemisi hocam tamam da YouTube'u farklı bir gmail ile AdSense'yi farklı bir gmail ile açsam sorun olur mu?

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam Adsense ile Youtube birbirinden farklı şeyler değilki. Adsense'ye Gmail hesabınla başvurursun. Hangi hesapla başvurduysan o hesaba bağlı internet sitesi veya Youtube kanalı için başvurmuş sayılırsın. Bir gmail hesabıyla giriş yapıp "Ben bu hesap için değil de şu hesaptaki Youtube kanalı için başvuruyorum" diyemezsinki :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al