wmaraci reklam

DigitalOcean'a olan borcumu mecburi ödemem mi gerekiyor?

18 Mesajlar 4.057 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Win siz buraya fikir almaya değil fikrinizi kabul ettirmeye gelmişsiniz. Şuan tek anladığım bişi olmaz bişi olmaz diyerek kendinizi mutmain etmek.

Ek olarak: Digital Ocean koşullarını tam araştırmadım ama geniş bir firma ve bu kadar basit değildir sadece mükelleflikten bahsetmişsiniz ben sizin kullandığınız ip adresinden sizin oturduğunuz eve kadar her şeyi bulabilirim. Daha sonra kullanım kayıtlarından TC'ne onaylatarak sizi soyup soğana çevirme işlemine devam edebilirim. Sadece duyduğunuz ve işinize gelen kısımlarını okumayın.

wmaraci
reklam

Win Win WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Win siz buraya fikir almaya değil fikrinizi kabul ettirmeye gelmişsiniz. Şuan tek anladığım bişi olmaz bişi olmaz diyerek kendinizi mutmain etmek.

Ek olarak: Digital Ocean koşullarını tam araştırmadım ama geniş bir firma ve bu kadar basit değildir sadece mükelleflikten bahsetmişsiniz ben sizin kullandığınız ip adresinden sizin oturduğunuz eve kadar her şeyi bulabilirim. Daha sonra kullanım kayıtlarından TC'ne onaylatarak sizi soyup soğana çevirme işlemine devam edebilirim. Sadece duyduğunuz ve işinize gelen kısımlarını okumayın.

Fikrimi kabul ettirme gibi bir derdim yok , kendini mutmain veya tatmin edici şeyler düşünmem kesinlikle,

Sizin dediğiniz olaylar cok zor hocam onlar sadece basit sıkıntılara yol açar ve kolay halledilir

ben sizin kullandığınız ip adresinden sizin oturduğunuz eve kadar her şeyi bulabilirim. Daha sonra kullanım kayıtlarından TC'ne onaylatarak sizi soyup soğana çevirme işlemine devam edebilirim. Sadece duyduğunuz ve işinize gelen kısımlarını okumayın

Duyup işime gelen kısmı okumak gibi bir lüksüm yok herkesin bir fikri olabilir bende düşünce ve fikrimi ortaya koymakla beraber denemelerimide ortaya koydum
Buradaki arkadaşlar veya sizler , hukuki.net 've diğer taraflarıda soruşturabilirsiniz zira bu firmayı avukat arkadaşlarla'da inceledik hiçbir şekilde yaptırımı olamayacaği nettir.

Bundan sonraki durumda sırf onlardan gördüğüm zarar sebebiyle yoksa böyle birşey yapmam kullanımımdan dogan masraf neyse öderim ama yaptıkları cok canımı sıkmıştı :)

Örneklemek gerekirse suan türkiyede 4 sunucum mevcut ana veri sunucuları olarak
Digital'de 42 tane hesap mevcut hepsinde 4 er sunucu mevcut 16 gb 80 gb hdd olarak hepsini load blance kullanıyorum , bir websitem var günlük ortalama 150-400 Milyon arası bir trafik dönüyor hepsini karsılıyor hesaplar 1,5 ayda bir patlıyor

Ama fikirlerinizde aynıysanız sizde tekrar aslını üstünü araştırın bakalım eğer dediğiniz gibi birşey varsa bende kapatırım hesapları ,maliyet ve ödeme problemimde yok.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Win dediğim gibi firmayı bilmiyorum daha önce hiç kullanmadım belki gerçekten kaaleye almıyorlardır. Ama ben şahsen bir firma olsam peşini bırakmazdım :)

• Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Win dediğim gibi firmayı bilmiyorum daha önce hiç kullanmadım belki gerçekten kaaleye almıyorlardır. Ama ben şahsen bir firma olsam peşini bırakmazdım :)

Hocam zaten dediğiniz gibi " Firma olsam " onlarda olsalar , ancak şuan hiçbir şekilde firma olarak gözükmüyorlar bakın şu olabilirdi Off Shore mantıgı olsaydı belki birşeyler ile uraşabilirlerdi ancak ettiği masraflar yanına kalırdı bu borcları engellemenin çok fazla yolu var :) ki off shore 'de değiller kendi devletleri içersinde bir firma

Atalarımızın dediği gibi " Gavura Vurmaktan Kaçınman , ama vurulmanda "

Saygılar @fruzgar herkese iyi günler arkadaşlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 124 / 150
  • Ticaret 50, (%96)

Win adlı üyeden alıntı

Hocam zaten dediğiniz gibi " Firma olsam " onlarda olsalar , ancak şuan hiçbir şekilde firma olarak gözükmüyorlar bakın şu olabilirdi Off Shore mantıgı olsaydı belki birşeyler ile uraşabilirlerdi ancak ettiği masraflar yanına kalırdı bu borcları engellemenin çok fazla yolu var :) ki off shore 'de değiller kendi devletleri içersinde bir firma

Atalarımızın dediği gibi " Gavura Vurmaktan Kaçınman , ama vurulmanda "

Saygılar @fruzgar herkese iyi günler arkadaşlar.

Milleti gaza getirip getirip bide DigitalOcean'da çalışıosan :D kötü olur bak

• Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

mwt adlı üyeden alıntı

Milleti gaza getirip getirip bide DigitalOcean'da çalışıosan :D kötü olur bak

Ben gavura vurmayı seven biriyim dost.
Cpanel , LiteSpeed bilimum Y.T 'deki cogu yazılım ve sistem
DigitalOcean la beraber Vultr , Google , MicroSoft Azure :)

Gavura kazandırmayı hiç benimsemem ve sevmem , almayı severim.

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Win hocam başta öyle bir sorun yaşadığınızda adamları daha fazla borca sokmak yerine keşke ticket ile paranızı geri almaya çalışaydınız :D Birde bu yöntemi PM ile anlatabilir misiniz :D

• Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

Plain adlı üyeden alıntı

Win hocam başta öyle bir sorun yaşadığınızda adamları daha fazla borca sokmak yerine keşke ticket ile paranızı geri almaya çalışaydınız :D Birde bu yöntemi PM ile anlatabilir misiniz :D

Onu denediğimde hesabım " ADMİN BLOCKED "oldu
Üstüne 2 hafta email ile peşlerinden koştum :)
Malesef yontem patlasın istemıyorum , patlayana kadar devam aylar oldu...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al