wmaraci reklam

Digiturk'ten Telif Hakkı Uyarısı

67 Mesajlar 16.489 Okunma
smmexpress

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

mavci adlı üyeden alıntı

:) Teşekkür ederim hocam da gel gör işte insan rahatsız oluyor.Zaten sorun şurda yukarıdada bahsettim şimdi uyarı yapılır uyarıda diyorki 3 gün içinde kaldırın kanun hakkında bilgimiz olmadığından 3 gün içinde belirtilen yapımlar kaldırıldığında dava açılmaması lazım.Ama herkes şunu diyor dava açma hakkıda var açabilirde e madem dava açabiliyor o zaman ne diye bu uyarıyı gönderiyor.Hadi gönderme zorunluluğu var o zamanda koskoca iletişim sayfasında mail adresi var mail olarak atması gerekmez mi.Gerekmez ise yorum alanına yapılan yorumun geçerliliği nedir.Halbuki yazılan yazıda sizinde yukarıda belirttiğiniz gibi yazının içinde film isimleri v.s bulunmalı hadi diyelim bulunmadı ekte diyor ortada ekte yok.Valla kafam çorba oldu :) bide harbi bizle kafa buldularsa Gökhan bey e de mail attık adam g... gülüyodur yada hesapta yokken bizi hesapa katarsa al başına belayı :) Gülüyümmü ağlayımmı bilemiyorum.Rahatta olamıyorum.

Ek dediği o film ismi işte ayrı bir dosya göndermiyorlar. 3 gün içinde kaldırırsanız da suç duyurusunda bulunma hakları var ancak böyle bir şeyin yapıldığına ben daha şahit olmadım. İletişim yok mail de yoksa yorum bölümüne atarlar. Film ismi belirtmemesi beni de düşündürdü. Normalde neredeyse her ihlal bildiriminde örnek bir linkte bildirirler. Kafaya taksa da bir şey değişmez hocam. Çünkü onu ilgilendiren bir durum yok. Ha belki her vatandaşın yapabileceği gibi korsan film satışından şikayet edebilir.

wmaraci
reklam

mavci mavci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Ek dediği o film ismi işte ayrı bir dosya göndermiyorlar. 3 gün içinde kaldırırsanız da suç duyurusunda bulunma hakları var ancak böyle bir şeyin yapıldığına ben daha şahit olmadım. İletişim yok mail de yoksa yorum bölümüne atarlar. Film ismi belirtmemesi beni de düşündürdü. Normalde neredeyse her ihlal bildiriminde örnek bir linkte bildirirler. Kafaya taksa da bir şey değişmez hocam. Çünkü onu ilgilendiren bir durum yok. Ha belki her vatandaşın yapabileceği gibi korsan film satışından şikayet edebilir.

Doğru söylüyosun ya valla 3 gündür beynim patladı.İnceldiği yerden kopsun napayım.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

mavci adlı üyeden alıntı

Doğru söylüyosun ya valla 3 gündür beynim patladı.İnceldiği yerden kopsun napayım.

Alıcaksınız hocam hostingi Rustan, whoisi de gizleyeceksiniz hiç bulaşamayacaklar size:D

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Alıcaksınız hocam hostingi Rustan, whoisi de gizleyeceksiniz hiç bulaşamayacaklar size:D

Valla hocam içimiz neyse dışımızda o bildiğin saf anadolu çocuğuyuz.Herşey ortada artık düşünmeyeceğim valla ağrı kesici içmekten mal mal dolaşıyorum :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

mavci adlı üyeden alıntı

Valla hocam içimiz neyse dışımızda o bildiğin saf anadolu çocuğuyuz.Herşey ortada artık düşünmeyeceğim valla ağrı kesici içmekten mal mal dolaşıyorum :)

Millet neler neler yapıyor bu film sektöründe olanlar:D Ben de ilk geldiğinde mail baya kafaya takmıştım sonra alışıyor insan:) Rahatlayın film yayını yapmadıysanız hiçbir problem yok yaptıysanız da kaldırmışsınız yine sorun yok.

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Batman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Millet neler neler yapıyor bu film sektöründe olanlar:D Ben de ilk geldiğinde mail baya kafaya takmıştım sonra alışıyor insan:) Rahatlayın film yayını yapmadıysanız hiçbir problem yok yaptıysanız da kaldırmışsınız yine sorun yok.

Teşekkür ederim hocam ilginize artık takmıyorum.Benim için konu kapanmıştır :)

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

Benimde film indirme sitelerimde kafam rahat hiç tınlamıyorum fakat satış gerçekleştirdiğim bir site ellerinde depoladığıma dair kanıt olması lazım mahkemeye sunması için ama yinede tereddütlerim dediğiniz gibi hosting rus olsa whoisde gizli olsa garantisi var mı?

Ctrl+C
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al