lostyazilim

Dizi film artık iş yapar mı?

12 Mesajlar 1.494 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

kadirkaracaoglu adlı üyeden alıntı

Film için hdfilmchennemi dizi için dizibox dan başkas siteye girmem sanırım yeterinde açıklayıcı olmuştur

Onlarıda severim ancak benim favorilerim dizilab ve fullhdfilmizlesene.org (fullhdfilmizle.org idi tib kapatınca bu domaine geçtiler) :)

Arkadaşın sorusuna gelirsek evet iş yapar dediğin gibi tekarsiv, turkcealtyazi gibi sitelere vip üyeliğiniz kesinlikle olmalı ve tek kişi değil en az 2 veya 3 kişi olmalısınız upload etmek bi yerden sonra can sıkmaya başlıyor tek kişi sıkılırsınız :)

wmaraci
reklam

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam film dizi sektörü biraz zor bunu kabul edelim ve en az 1 sene oğraşman gerekiyor. Geçmiş senenin arşivlerini sitene yüklemen ve tüm güncel film dizi. Her gün 10 larca dizi bölümü çıkıyor bunu da hesaba katmak lazım.

Bunun yerine anime dizi sitesi açabilirsin. Basit siteler var piyasada, harika bir tasarımın olursa ve sevilen yani bleach gibi efsane dizileri yüklersen emeğini daha çabuk alabilirsin.

Şuan izlediğim site beni benden alıyor. Şu manada kasıtlı olarak oynatıcıyı sona koyuyor ve 3 kez popup reklama tıklamak zorunda kalıyorum. Sinir bozucu ve fakat parayı götürüyor. Sinirimi bozsa da izlediğim dizilerin bölümü hd olarak bir tek orada var diyebilirim.
Sizde bölümleri yüklerseniz iyi yerlere gelebilirsiniz. Yüksek gelirli beş para etmez anime siteleride biliyorum. Hatta moda projem olmasaydı bu alana yönelcektim.

Benden küçük bir tavsiye fakat kendimce doğrunun bu olduğuna inanıyorum karar sizin...

-
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al