wmaraci reklam

Dmoz editörü varmı aranızda yada kim bunlar ?

18 Mesajlar 2.077 Okunma
smmexpress

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Bende editörüm. Doğrudur kategorilerle ilgilenen kişi çok az dmoz çok değişti nerede o eski dmoz dedirtmiyor değil :)

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Türk Dmoz Editörü çok fakat kategoriye göre ilgilenmeler değişebilmekte.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
DMOZ'a ekleyeceğinize SEO yaptırmanız en kârlı iş olacaktır. Zira artık DMOZ'un işlevini yitirdiğine inanıyorum. Zira önceden 1 hafta içinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapıyorlardı, neler eksik ve neden kabul edilmediğiniz bilgilendiriliyordu. Fakat günümüz de "geçen sene" başvuru yaptım, her gün e-postalarımı düzenli takip ederim fakat hiç bir olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılmadı. Zaten 2 sene öncesi de rüşvet ile site eklendi olayları patladıktan sonra hepten kaptılar, koyverdiler. Fakat İngilizce ve ya diğer yabancı dil içerikli siteniz varsa DMOZ belki biraz daha sizi idare edebilir. Zira İngilizce ve Rusça içerikli bir site için başvuru yaptım, yaklaşık 3 hafta için de dönüş yapıldı ve kabul edildi.

Tamam DMOZ'un adı var, artısı var fakat önceki kadar popüler olmadığı açık ve net.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

DMOZ'a ekleyeceğinize SEO yaptırmanız en kârlı iş olacaktır. Zira artık DMOZ'un işlevini yitirdiğine inanıyorum. Zira önceden 1 hafta içinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapıyorlardı, neler eksik ve neden kabul edilmediğiniz bilgilendiriliyordu. Fakat günümüz de "geçen sene" başvuru yaptım, her gün e-postalarımı düzenli takip ederim fakat hiç bir olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılmadı. Zaten 2 sene öncesi de rüşvet ile site eklendi olayları patladıktan sonra hepten kaptılar, koyverdiler. Fakat İngilizce ve ya diğer yabancı dil içerikli siteniz varsa DMOZ belki biraz daha sizi idare edebilir. Zira İngilizce ve Rusça içerikli bir site için başvuru yaptım, yaklaşık 3 hafta için de dönüş yapıldı ve kabul edildi.

Tamam DMOZ'un adı var, artısı var fakat önceki kadar popüler olmadığı açık ve net.

Mail sistemi kalktı öncede bir işlem olunca anında mesaj giderdi şimdi silseler haberi yok milletin. Popülerlik konusunda kötüleyen bir biz varız oda eklenilmediğimiz için. Sağlam kuvvetli bir linki kim istemez.

wmaraci
wmaraci

EscomeBilisim EscomeBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Grafiker, Sunucu Ba
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)
Teknoloji kategorisiyle ilgilenenlere hakkımı helal etmiyorum.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Dmoz'a gerekli maili iletişim kısmından gönderirseniz sorununuzu açık ve anlaşılabilir bir dil ile gereken dönüş tarafınıza yapılır.

Reklameta Reklameta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Social Media Marketing
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 155 / 25
  • Ticaret 19, (%100)
Arkadaşlar, ben başvuru yapmıştım bir projem için 2-3 ay önce bir editör beyfendi 200 tl karşılığında ekleyebileceğini beyan eden bir mail yolladı bana. Ben de gittim DMOZ'a şikayet maili yolladım. Editörün ip bilgileri mail detaylarından görünüyordu ilettim ve editörlükten atıldı. Lütfen duyarlı olalım gidip parayla ekletmeyelım, DMOZ kaliteli içerik sahibi sitelere ücretsiz sunulan bir platform.

İyi çalışmalar...

esernet1 esernet1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)
bilemedim gitti .... hayırlısı olsun mail atacağım dmoza

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al