wmaraci reklam

Dofollow - Nofollow Link alımı

4 Mesajlar 579 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

whisdropper whisdropper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar iyi forumlar,
Websitem 8. ayını bitirip 9 a giriyor. :)
Kendisi için kaliteli 5 farklı websitesinden footer link almak istiyorum. Doğru bir hamle mi yapıyorum bilmiyorum ama hedefimde ki kelimelerde biraz yükselmek istiyorum doğrusu. O yüzden sormak istediğim bir soru var mesela "SEMRUSH" gibi bir analiz sitesinde baktığımda backlinklere dofollow ve nofollow linkler dikkatimi çekti araştırıp bilgi aldım ama sormak istediğim şu;
Websitesinden alınan link e eğer nofollow yada dofollow yazılmadıysa bu link footera eklendiyse bu link ne oluyor? Do mu yoksa no mu?

2.Sorum ise dofollow linkler zarar veriyormuş diyorla *** yada başka yerlerde gördüm google'ın son güncellemesinden sonra, nofollow almak daha doğru olurmu diyorlar bu konuda kesin bilgisi olan varsa yorum atarsa mutlu olurum.

wmaraci
reklam

ozerilter ozerilter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 38 / 24
  • Ticaret 9, (%100)
hiçbir şey yazmıyor ise dofollow oluyor diye biliyorum,

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Dofollow = Bu siteyi tavsiye ediyorum ve kefilim.
Nofollow = Bu siteyi tavsiye ediyorum fakat kefil değilim.

Ben No ve Do followları bu şekilde değerlendiriyorum. Sonuç olarak ikisinin de tavsiye ettiğini göze alırsak ikiside daha yararlı fakat dofollow tabiki bir tık önde olacaktır.

Dofollow zararı ve Google'ın son zamanlar daki yeni algoritma çalşması arasındaki ilişkiyi hiç duymadım fakat zaten bu algoritma henüz tamamlanmadı ve gelişmeye devam ediyor. Siz bu süreçte eski algoritmaya göre çalışmaya devam edin. Google yeni Algoritmasını tamamlayıp bizlere kesin olarak "Artık bunu seviyorum, bu benim hoşuma gitmiyor haberiniz olsun." dediğin de gerekli düzenlemeleri yapar yolumuza devam ederiz :)
Turkesh

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

whisdropper whisdropper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için, sanırım dediğiniz gibi güncelleme sonlanana kadar eski usul ile link almak daha sağlıklı gözüküyor şuan.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al