wmaraci reklam

Dofollow ve Nofollow Backlink Nedir?

18 Mesajlar 14.904 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ata350 ata350 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Bana sorarsanız, sadece dofollow linklerin olması net spamdır. Çünkü sağlıklı bir sitede bu tip bir şey olamaz. Forumlarda paylaşırken hepsi nofollow olacaktır yani size kimse oturup da teker teker dofollow vermeyecektir. Google bunu önemser mi bilemem, ama paso dofollow "normal" çizgisinin dışında.

wmaraci
reklam

polatsigorta polatsigorta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar merhaba konuyu hortlattım özür dilerim ama sormam gereken şey şu ben do follow linki verdiğim ve siteye girdiğim zaman sıkıntı cıkıyor.
www.dofollowverdigimadres.com/www.asiladres.com/ şeklinde oluyor ve siteye yönlenmiyor neden bu sıkıntı acaba?

Eretek Eretek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Sistem Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 4 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

polatsigorta adlı üyeden alıntı

arkadaşlar merhaba konuyu hortlattım özür dilerim ama sormam gereken şey şu ben do follow linki verdiğim ve siteye girdiğim zaman sıkıntı cıkıyor.
www.dofollowverdigimadres.com/www.asiladres.com/ şeklinde oluyor ve siteye yönlenmiyor neden bu sıkıntı acaba?

Anchor text

şeklinde link verdiğinizden emin olun.

Bir de "bence" dofollow kullanmayın, yukarıda verdiğim örnekteki gibi link oluşturmanız yeterli olacaktır. o da dofollow'dur.

dofollow geçmişte arama motorları bugünkü kadar "akıllı" değilken kullanılırdı. genelde spamcılar ve link satanlar kullandığı için, ben kullanmamaya özen gösteriyorum.

normal (kendinden dofollow'lu link :) )

Anchor text

yok arkadaş ben illa dofollow kullanmak istiyorum dersen :)

Anchor text

polatsigorta polatsigorta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
açıklamanız için çok teşekkür ederim ancak bi kaç siteme direk link attım ben bazı seo analiz sitelerinde no follow olarak görüyor o yüzden do follow sordum acaba olayı ben mi yanlış anladım?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cebbar cebbar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 5, (%100)
Google algoritması sürekli güncellenmekte, bazen nofollow bazen dofollow link kodu önem kazanmakta. Ama bana sorar iseniz en kullanışlı olan link nofollow. Çünkü etkili oluyor hem de karşıda ki siteye güvenmiyorum demiş oluyorsun.

Freelancer Platformu --> Hızlı Uzman

baratibor baratibor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Plastik Ambalaj
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba şuan benim do ve no link oranlarım bu şekilde, sizce hangisinin oranı daha yüksek olmalı? yada doğru orantımı kurmalıyım
Dofollow 120 71%
Nofollow 50 29%
bunlar bana gelen linklerin oranlarıdır.

dogankurye dogankurye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen konuyu hortlatalım yüksek değerli sitelerden gelen no followun da google gözü önünde yüksek değeri vardır. Örnek vermek gerekirse wmaraci türkiyede alexa gözünde 240 larda dünyada 14 binlerde benim buradan vericeğim bir no follow link http://www.dogankurye.com.tr/ ortalama % 80 değerinde gelir ve neredeyse bir do follow link olarak değer görür.O yüzden herzaman forumlarda yararlı bilgiler paylaşıp kaynak düşerseniz hem forum değer kazanır hem siteniz.Spam cı olmayın yaratıcı olun. Başarı her zaman sizi takip eder.

ismetkaratas ismetkaratas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Sen gider, seninle alakasız bir yerden link verirsen hiç bir işe yaramaz. Burası webmaster sitesi, nakliyat ya da kargoculuk forumu değil.

Şu uyanıklar artık, googleda üst sıralarda çıkan wmaracı konularına sitelerinin linklerini bırakmayı bıraksınlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al