wmaraci reklam

Domain nasıl alınır?

17 Mesajlar 1.437 Okunma
wmaraci reklam

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
Bir blogspot sitem var. Buna domain alacağım nerden almalıyım, En ucuz uzantilar neler? Gecemde godaddy den alacaktım. Almadım şimdi vergi mergi diye bir mail geldi. Bu ne oluyor?

Birde blogspot u kaldırmam, siteyi kötü etkiler mi? Index vs. Olarak Teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

kdrshn kdrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam domaini nerden aldığının pek bir önemi yok önemli olan hostingi nereden aldığındır. comlu domainler günümüzde çok kullanılsalarda ileride .co ya dönüleceğinin kaanatındayım. Artık alacak domain kalmadı :) Godaddy ilk üyeye 5 tl ye veriyordu sanırım domaini oradan alıp farklı hostinge yönlendirme yapabilirsin. Vergiyede Fazla takılma onu Seo cu arkadaşlarımıza ayıralım onlar düşünsün :)

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!

• Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)

kdrshn adlı üyeden alıntı

Hocam domaini nerden aldığının pek bir önemi yok önemli olan hostingi nereden aldığındır. comlu domainler günümüzde çok kullanılsalarda ileride .co ya dönüleceğinin kaanatındayım. Artık alacak domain kalmadı :) Godaddy ilk üyeye 5 tl ye veriyordu sanırım domaini oradan alıp farklı hostinge yönlendirme yapabilirsin. Vergiyede Fazla takılma onu Seo cu arkadaşlarımıza ayıralım onlar düşünsün :)

Hocam şimdi hostinge gerek var mı? Sonucta blogger sistemini kullanıyorum. Yanlış biliyor da olabilirim.

• Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam blogger hiç kullanmadım ama winx tarzında bir şey olduğunu biliyorum siz domain alacağınız için domain için bir barınak barekiyor o da hostingdir yada kendi sunucunuz varsa o da olabilir. Blogger da domini barındırabilirmiyim dersenizde sanmıyorum.

wmaraci
wmaraci

TalhaAslan TalhaAslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 128 / 126
  • Ticaret 49, (%98)

Hocam sanırım blogger hakında pek bilginiz yok :) Bloggerde hosting sorunu yoktur çünkü google aittir. Domain yönlendirmeye gelirsek godaddyden 5TL gibi bir ücrete domain alarak bloggerde kullanılabilir :)

• Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam dediğim gibi domaini bloggerda kullanabiliyorsanız tabiki deneyin derim. Eğer kazanç bekliyorsanızda fazla beklemeyin derim.

GencTurk42 GencTurk42 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Kemer imalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
.com domain alıp blogspot siteni kullanmak istiyorsan hosting değil domain alman gerekli Google zaten veriyor sana domaine blogspotun ns ayarlarını ayarlıyorsun

• Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam dediğim gibi domaini bloggerda kullanabiliyorsanız tabiki deneyin derim. Eğer kazanç bekliyorsanızda fazla beklemeyin derim.

wran02 adlı üyeden alıntı

Hocam sanırım blogger hakında pek bilginiz yok :) Bloggerde hosting sorunu yoktur çünkü google aittir. Domain yönlendirmeye gelirsek godaddyden 5TL gibi bir ücrete domain alarak bloggerde kullanılabilir :)

GencTurk42 adlı üyeden alıntı

.com domain alıp blogspot siteni kullanmak istiyorsan hosting değil domain alman gerekli Google zaten veriyor sana domaine blogspotun ns ayarlarını ayarlıyorsun

Teşekkürler. Kazanç beklemeyin derken? Anlamadım.

• Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
Arakadaşlarr domaini blogspita nasil başlıyacağım? Yardim eden var mi?

• Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)

GencTurk42 adlı üyeden alıntı

Hocam yardim edecek misin? Nasil yönlendireceğiz? Aldım domaini

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al