freelance iş ilanları

Domain'nin banlı olup olmadığını nasıl anlarım ?

13 Mesajlar 1.720 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BlackBird BlackBird Web Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek --
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

JigSaw adlı üyeden alıntı

onur0061 Alacağınız domainin banlı olup olmaması sorun değil. Domain boşa düşmüş ve siz almışsınız. Yeni bir yöneticisiniz. Önceki domain sahibinin artıları yada eksileri sizi bağlamaz. Bu bahsettiğim, arama motorları ve adsense için geçerlidir. Tecrübe edilmiştir.

Alakası bile yok. Şu anda başıma gelen olay şöyle. Sitenin eski sahibi siteyi spama sokmuş site şu anda nerdeyse heryerden banlı.Ve domain düştüğünde hemen aldım. Ve site hala spamlı. Eski yeni sahibi diye bişey yok.

wmaraci
reklam

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
BlackBird Bakın biografinizdeki gibi site oluşturuyorsanız, alaka kuramamanız çok doğal. Hem konu hakkında ne demişim? Eğer başarısız olursanız, bu konu dışında yapacağınız taktik strateji sebebiyle başarısız olursunuz. Hatalarınızı göremeyebilirsiniz, lakin spam'ın babasını görmüş bir alan adını alıp yeni doğmuş bebek gibi bakıp büyütüp 6 yaşına getirmişim. Şimdi sizin bu yorumunuz benim nezdimde koca bir sıfırdır. Ayrıca alakayı kuramıyorsanız da bu sizin sorununuzdur. Gelecekte burayı okuyan kişileri yanıltmayın diye cevap veriyorum. İsteyen istediğini yapmakta özgürdür. Size de çalışmalarınızı gözden geçirmenizi öneririm.

BlackBird BlackBird Web Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek --
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
@JigSaw Allaha şükür sitelerime çok emek verirdim. O kadar usta olmasamda bilgilerim var :) iyi forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al