wmaraci reklam

Domain vs site satışı?

2 Mesajlar 402 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, elimde 4 domain var çıkarmaya çalıştığım. Görme engelim guzunden ilgilenemiyorum. Projelendirme hayalim vardı ama maalesef sağlık her şeye engel oluyor. Aynı zamanda maddi ihtiyaçlarım var işsizim.

Şimdi bu domainleri domain olarak satmanın daha uzun sürdüğünü biliyorum. Bunları site olarak satmak daha hızlı olur mu acaba?

Diyorum ki domain olarak satılmasını beklemektense, wordpress kurayım bütün ayarlarını optimizasyonlarını yapayım. İçine 1-2 tane içerik girdireyim arkadaşlarıma. Google'a indexleteyim. Adsenae başvurusu yapıp reklam ekleyim. Yani anahtar teslim bir site oluşturayım. Alıcı sadece içerik girsin. Bu şekilde satmak daha kolay olur mu acaba? Ne dersiniz?

Tabi projelendirme yapamam tek gözüm görüyor o da %1 civarında. Yardım alıyorum bir çok şeyi göremediğimdeb.

Bu şekilde satılan sitelerin fiyatları da yüksek oluyor ama satışı daha hızlı galiba. Hatta mail adresiyle birlikte versem. Alıcı sadece şifre değiştirip içerik ekleyecek şekilde. Olabildiğince basitlestirsem. Bu şekilde satmak domain satmaktan daha kolay olur mu?

wmaraci
reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Çok çok jenerik değilse şayet, salt domain olarak satmaya çalışmak yerine dediğiniz gibi güzel bir tema kurun en az on tane içerik girin, site optimizasyonu, ayarları vs yapın, adsense de alırsanız çok daha cazip hale gelir... Biraz zaman alsa da daha kolay satarsınız... Kolay gelsin...
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al