wmaraci reklam

Domaini sağlama alma konusunda

5 Mesajlar 463 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

duruenesqr duruenesqr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, webmasterlık konusunda pek çoğunuza göre çaylak sayılırım.

Global bir websitem var ve warez temalı. Dolayısıyla hostingi de yurtdışından offshore olarak aldım.

(Hosting özellikleri ise şöyle: 4gb ram , 4 çekirdek 1.9ghz işlemcili XVPS)

Sitem 19 aralıkta tam anlamıyla açıldı ve ziyaretçiler girmeye başladı. Şu anda 15k kadar bir gösterim var.

Sorularım var birkaç tane:

1- sitem büyüdüğünde hosting firmasının siteyi veya domaini benden çalabilme gibi bir durumu olabilir mi?

2- böyle bir durum varsa buna karşı nasıl bir önlem alabilirim?

3- Bildiğiniz sağlam offshore hosting şirketi varsa yazarsanız sevinirim.

Not: hosting firmam şu ana kadar oldukça iyi ilgilendi. Bir ara ddos saldırısı oldu sabaha karşı bir zamanda ilgilendiler bayağı. Çok memnun kaldım şu ana kadar ama içimde hep bir paranoya siteyi elimden alacaklar diye :) Belki de ilk sitem olduğu için böyle paranoya yapıyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

wmaraci
reklam

cemtepe cemtepe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek website tasarim
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 14 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sen domaini tescil ettirdin aldin kendi adina bunu kimse senden calamaz calmak kelimesi yanlis olur olamaz ... ikincisi sitemi calarlar demisin warez temasi olan bir sitenin nesini calsinlar yani anliyacagin bu onyargilarini bir kenara birak icin raht olsun domaini + hostu kendi adina almisin bir sorun olmaz... paranoya yapma... :))
duruenesqr

kişi bu mesajı beğendi.

Bütün ümidim gençIiktedir. Mustafa Kemal Ataturk.

• Üyelik 28.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sen domaini tescil ettirdin aldin kendi adina bunu kimse senden calamaz calmak kelimesi yanlis olur olamaz ... ikincisi sitemi calarlar demisin warez temasi olan bir sitenin nesini calsinlar yani anliyacagin bu onyargilarini bir kenara birak icin raht olsun domaini + hostu kendi adina almisin bir sorun olmaz... paranoya yapma... )

teşekkürler cevap için :) ancak şöyle bir şey var, whois'den bakınca benim bilgilerim yazmıyor kimlik saklama mevzusundan dolayı. Acaba bana sorun çıkarır mı dediğim gibi bir şey olursa (faraza)

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
yanlış başlangıç yapmışsınız :) genelde bu işlere başlayacak kişiler hemen tema script paylaşımına yönelirler ve adsens bir red attımı nasıl bir hata yaptıklarını anlarlar çünkü bende aynı sorunu yaşadım pişmanmıyım hayır çok şey öğrendim çünkü bu arada her şey para değildir.
duruenesqr

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yanlış başlangıç yapmışsınız genelde bu işlere başlayacak kişiler hemen tema script paylaşımına yönelirler ve adsens bir red attımı nasıl bir hata yaptıklarını anlarlar çünkü bende aynı sorunu yaşadım pişmanmıyım hayır çok şey öğrendim çünkü bu arada her şey para değildir.

Warez temadan kastım, PC oyun indirme sitesiydi sanırım siz warez forum benzeri bir şey olarak düşündünüz. Torrent ve File Hosting serverlarına uplanan oyunları indiriyor giren kişiler. :)

Bu arada adsense ile herhangi bir iş yapmayı düşünmüyorum aklımda PopAds var çünkü biliyorsunuz warez google a ters :p
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al