wmaraci reklam
lidertakipci

Dribbble scripti ya da teması?

3 Mesajlar 996 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fozden fozden WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Konu yanlış yerde açılıyor gibime geldi. Yanlışsa taşınırsa iyi olur.

Elimdeki domaini (bilbunlari.com) değerlendirmek istiyorum ve forumdaki arkadaslar sağolsunlar dribbble.com tarzı bir site yapmamı önerdiler. Bana gayet cazip geldi ve sistem çok güzel. Türkiye de bir ilk olucak galiba.

Sitenin amacı tasarım ve tasarımcıların hangarı. paylaşmalı, yorumlu, taglemeli, sevilmeli bir çok aktivitesi olan üyelik sisteminin üzeri kurdelalı davetiye ile sağlandığı güzel site.

Wordpress kullanmayı biliyorum fakat kod bilmiyorum çok fazla. Blog yazardım sadece birazda tema editlerdim. Su an böle bir site yapıcak konumda değilim açıkçası.

Bu sistemi wordpress yada joomla gibi bir sistemde kurabilir miyim? Veya bir scripti var mıdır?

Bilgi verebilir misiniz? Mümkünse sistemle birlikte kullanabileceğim temayıda verseniz iyi olur :)

Saygılarımla...

Ek Olarak: Mesela böyle bir sayfa buldum: http://forrst.com/posts/Drupal_Dribbble_clone-06k

wmaraci
reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Kullandığı tema sanırım paralı bir tema ve http://www.press75.com/themes/relay-for-wordpress/ bu temanın editlenmiş hali yani ben öyle buldum bakmaya devam edeceğim

fozden fozden WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
çok sagolun da sistemi nasıl olusturacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al