wmaraci reklam

Dropshipping Faturayı Kim Kesecek ?

5 Mesajlar 745 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Bir site kurma aşamasındayım ürünlerin tamamı dropshipping şeklinde olacak yani direk firmalardan indirimli alıp satacağım. Şirket kurulumunu yaptım ve bir firmadan şuanda bayilik girişini aldım, orada bana ürünleri indirimli olarak sunmakta aynı müşteri gibi satın alabiliyorum. Teslimat adresi olarak müşterinin adresini vereceğim ve ürün bana hiç ulaşmadan direk müşteriye gidecek fakat faturayı kim kesecek bayilik aldığım yer mi kesecek yoksa ben mi ?

wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Faturayi ürünü satan yer kesecek siz ise araci gibisiniz , yanliz fatura bilgileri size ait olmasi gerek , yani siteniz arabaal.com ise ve ürünleri aldiğiniz yer arabasahibiol.com ise fatura keserken arabasahibiol.com yazarsa faturada müşteri afallar , dropshipping yapiyorsaniz eğer ürünleri aldiğiniz yere sizin adiniza fatura kesmeleri için evrak vs . gönderin ki eğer ürünü onlar yollayacaklarsa fatura da sizin adiniza olsun .

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
FuryQaos tam olarak takıldığım nokta buydu çünkü diğer türlü müşteri artık benim sitemden değil direk ana markadan satın alır. Genel olarak bu şekilde mi yapılıyor çünkü bir firmaya sordum sizin markanızı fotoğraflarda kullanmasam olur mu diye kullanmak zorunlu demişti.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
theharunuysal zorunlu diyen şirketlere şunu yapin yada direk şunu yapin, ürünler satildiğinda eğer ürünü aldiğiniz yer yakinsa gidip direk ürünleri alarak kendiniz fatura kesin ve gönderimini kendiniz yapin, sonra istedikleri kadar zorunlu desinler .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Karatius Karatius Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek X Faktör
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 60 / 69
  • Ticaret 46, (%100)
A kişisiniz B Firmasıının Ürünlerini Satacaksanız B Firması Sizin Müşterinize Fatura Keserse Siz Vergi Mükellefiyetinden Kurtulursunuz. Fakat B Firması Size Fatura Keserse Mecbur Sizde Müşterinize Fatura Kesmek Zorundasınız. Aradaki Alış-Satış Farkın Kdvsi ile B Firmasından Aldığınız Malın Kdvsi Düştükten Sonra Ödeyeceğin Kdv Tutarı Çıkar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al