wmaraci reklam
lidertakipci

E ticaret tavsiyesi

7 Mesajlar 849 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CHAMPIONS CHAMPIONS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek internet ve ağ pazarlama uzmanı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%80)
Herkesin istediği gibi uygun ama kaliteli bir e ticaret sitesi kurmak istiyorum . İsim tescilden wordpress teması ile kurdum ama gerek yavas gerek amatör görüntüsü beni zora sokuyor
internetten arastırdım
https://www.proticaret.org/eticaret-e-ticaret-paketleri.aspx
profesyonel paketi almak istiyorum tavsiyeniz nedir
iyi midir ?
smartit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Birçok profesyonel WooCommerce teması mevcut. tercih ettiğiniz bir tanesini satın alıp kurabilirsiniz. Takıldığınız yerlerde yayıncıya ticket açıp sorabilirsiniz. 1 yıl destek veriyorlar.
Site yavaşlığı konusunda bir çok etken ve hızlandırma yöntemi mevcut. Kullanacağınız Temayı önce PageSpeedTest ten geçirin. Profesyonel destek istiyorsanız eğer yilmaz70 bu konuda iyidir.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Kiralık e-ticaret yazılımlarından uzak durun.

Başka bir şey demeye gerek yok, daha önce konularda yaptığım yorumları okursanız detaylı bilgilere ulaşırsınız.

Bu arada isimtescil demişsiniz, başka bir firmaya taşıyın sitenizi ve öyle deneyin.

Kolay gelsin.
metinbalci MAYAS

kişi bu mesajı beğendi.

RaMiz25 RaMiz25 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
İsimtescil Tüm suncuları hacklene biliyor uzak durun bir salak şifreyi admin:admin koyar

sizin emeğiniz boşa gider vps de barını böyle işlerde birin kart bilgileri kopyalanır başınız ağrır

wmaraci
wmaraci

metinbalci metinbalci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 167 / 82
  • Ticaret 17, (%100)
4 yıldır woocomerce ile uğraşıyorum kesinlikle hız ve profesyonel konuda temam varwww.granices.com

smartit smartit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Şahsen yıllarca tecrübe ettiğim ve geliştirdiğim için biliyorum. Proticaret'i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Herkesin farklı bir değerlendirme kriteri olabilir. Kimi woocomerce önerecek, kimi Presta. Diğerlerini de biliyorum. Proticaret'i de çok iyi biliyorum.

Linkini verdiğiniz pakette hosting, ssl, sabit IP, tema, sanal pos gibi içerikler var. Sadece bunlar bile normalde ciddi bir bedel.

Magento alacak olsanız tema; 50-60 dolar, yani 250 -300 TL bandında. Kurulumu da size ait.
Güçlü bir hosting ister magento da, 350 TL'ye aldığınızı farz edelim. SSL için de ücretsiz kullanma şansınız var. En iyi ihtimalle (kurulum masrafı da saymadık) 650 TL oldu. Magento'nun veya opencart'ın sanal pos ödeme sistemleri ek maliyet. O 1000 TL'de bu da var. Ve her yıl size destek veriliyor.

Bence siz o paketi alırken wmaraci.com dan geldiğinizi de belirtin. Söyleyin bunu yani :)

Şunu okuyun derim

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Ben prestashop kurdum. Sanalposa ihtiyaç duymadım iyzico kurdum. hiç bir masrafım olmadı. hosting vardı zaten ssl de bedava veriyordu.
ama sitemden satış çok az oldu, siteden satış yapmak kolay değil, kargo firmaları ile anlaşma yapman kolay değil
tavsiyem öncelikle e ticarete gittigidiyorda başla, sonra n11 i ekle tabi bu sırada siten olsun zaten bedava :)
bu aracı kurumlardan satış yapınca kargo ücretleri çok az çıkıyor kendin anlaşma yapmadan kargo göndermeye kalkarsan baya yüklü çıkar.
baktın ki belli bir ciroya ve satış adedine geldin kargo firması ile bir sözleşme yaparsın, kendi sitenden de satmaya çalışırsın o zaman ama baya bir reklam maliyetin olacaktır. daha az komisyon vermek istiyorsan sanalpazar ı da deneyebilirsin.

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al