wmaraci reklam

E-kitap sitelerine telif atılır mı?

13 Mesajlar 1.408 Okunma
wmaraci reklam

mehmetsag mehmetsag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım mühendisliği
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tür sitelerden adsense alamazsınız diye biliyorum

wmaraci
reklam

HastalaVista HastalaVista WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo Destekcisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 59, (%100)
kar amacı güt gütme bi önemi yok sunucunda barındır barındırma yine bi önemi yok mahkemelik olan birisi olarak söylüyorum türkiye de mahkemeler amerikan filmlerinde izlediğiniz gibi kurallar yasalar çerçevesinde geçiyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. 1 tane anayasa nedir bilmeyen bunak oturuyor karşınıza sözde vekiliniz olan elinde sadece diploması olan avukatlık nedir bilmeyen hıyarın tekide sözde savunma yapıyor. size konuşma hakkı bile tanınmıyor yok sunucuda barındırmıyordum ben sadece linkin paylaşıyordum uyarılınca kaldırıyordum falan boş işler. Aslında sözde tc yasalarına göre sizin yaptığınızda herhangi bir suç yok ama karşınızda duran bunak kafada size ceza vermesi varsa veriyor iş bitiyor itiraz etme hakkınız bile yok etsenizde red edilir oldu gitti bitti. Yapıştır para cezası korkmayın hapis yatmazsınız ilk seferinde. Bu ülkede çocuk tacizcisi sapığı hırsızı katili boş gezer fırından bi ekmek çalan baklava yiyen çocuklar 10 ar 20 şer yıl hapis yatar. Ensesi kalın yada paranız varsa korkmayın bişey olmaz sözde adalet parayla dönüyor bu ülkede :)
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
@shey42 çok iyi özetlemişsiniz hocam :) diyecek birşey bulamadım , bu yorumunuzdan sonra farklı alanlara kaymaya karar verdim , bu iş pek benlik değilmiş :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al