wmaraci reklam
lidertakipci

Envato veya ThemeForest İçin Tema Yapmak İstiyorum

16 Mesajlar 3.449 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Storm Storm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 23 / 32
  • Ticaret 1, (%100)

emontkral2 adlı üyeden alıntı

tüm işleri tek başıma yapamaz mıyım hocam? grafiker lazım demişsiniz de bunuda ben yapamaz mıyım acaba?

Yapamazsınız diyemem ama hepsi için çok zaman gerekecek baya çok.

wmaraci
reklam

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Başlığı görünce uzman olduğunu ve bu bağlamda tema yapacağını satacağını sanmıştım
Boş zamanın varsa değerlendirmek için başka seçenekler düşün hocam

hocam belki yanlış bir cümle kurmuş olucam ama ömrüm boyunca para kazanmak için uğraşacağıma (bu uğraşmayacağım anlamına gelmiyor) örnek veriyorum 30 sene boyunca aralıksız sağda solda çalışacağıma 10 sene boyunca bu işlerle uğraşsam da kendimi bu sektörde en üst düzeye getirip daha çok kazansam olmaz mı sizce? başka işler değil, öğrenci değilim yani kastettiğiniz makale yazmak veya bu tarz şeylerse amaçlarım daha büyük hocam.

Ek Olarak:

Storm adlı üyeden alıntı

Yapamazsınız diyemem ama hepsi için çok zaman gerekecek baya çok.

değerli arkadaşımız için yazdığım yorumu sizde okursanız sevinirim hocam. Düşüncem sizce yanlış mı doğru mu?

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

hocam belki yanlış bir cümle kurmuş olucam ama ömrüm boyunca para kazanmak için uğraşacağıma (bu uğraşmayacağım anlamına gelmiyor) örnek veriyorum 30 sene boyunca aralıksız sağda solda çalışacağıma 10 sene boyunca bu işlerle uğraşsam da kendimi bu sektörde en üst düzeye getirip daha çok kazansam olmaz mı sizce? başka işler değil, öğrenci değilim yani kastettiğiniz makale yazmak veya bu tarz şeylerse amaçlarım daha büyük hocam.

Ek Olarak:

değerli arkadaşımız için yazdığım yorumu sizde okursanız sevinirim hocam. Düşüncem sizce yanlış mı doğru mu?

innovasyon bu kelime hedefinde seni 1 adım öteye götürecek dostum
Ama şöyle düşün tema satmak şuanki tecrübe ve birikiminle seni ileri götürmez marka yapmaz
Herşeyi öğrenmen ne kadar sürer bilmiyorum ama yetkinliğine göre adım at şuan en verimli çağındasın unutma

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

innovasyon bu kelime hedefinde seni 1 adım öteye götürecek dostum
Ama şöyle düşün tema satmak şuanki tecrübe ve birikiminle seni ileri götürmez marka yapmaz
Herşeyi öğrenmen ne kadar sürer bilmiyorum ama yetkinliğine göre adım at şuan en verimli çağındasın unutma

haklısınız hocam, ama düşündümde artık bi yerden başlamanın zamanı çoktan geldi geçiyor, uzun zamandırda aklımdaydı zaten. kısa zamanda biyerden başlayacağım. teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

haklısınız hocam, ama düşündümde artık bi yerden başlamanın zamanı çoktan geldi geçiyor, uzun zamandırda aklımdaydı zaten. kısa zamanda biyerden başlayacağım. teşekkür ederim.

inovasyon bunu başardın mı ötesi yok ama dediğim gibi themeforestte on binlerce tema içinde öyle bir tema yapıp satman çok zor
Ama yenilikci bir fikir üzerine gidersen az meziyetliysen o zaman işlem tamamdır sen ileride fikir üretirsen paylaş benimle sana yardım ederim

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Themeforest' kabul edilen bir temanın satılmama ihtimali yok. Çünkü kalitesiz ürün yok. Ürün eklerken ve yapım aşamasında çok dikkat edilmesi gereken konular var. TF'de responsive olmayan tema neredeyse hiç yok. Ve sanırım artık böylelerini kabul etmiyorlar zaten. Hazırladıkların belli bir standartta olmalı. Herkes hiç bir kod bilgisi gerektirmeden kullanabilmeli. Tam kontrol edilebilir olmalı. Aynı zamanda teman için iyi bir döküman hazırlamalısın ki insanlar rahatlıklar nasıl kuracaklarını, düzenleyeceklerini bilsinler. Ve bu döküman İngilizce olmalı. Hatta mümkünse temanda dil desteği de olmalı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al