wmaraci reklam

E-Ticaret Hk.

3 Mesajlar 524 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SheefLAMARCK SheefLAMARCK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)
Arkadaşlar tanıdığımız bir butikçi var normal işim bu değil ama e-ticaret yapmak istiyorum kendim yazılımcıyım istediğim şekilde bir e-ticaret scripti kodlayabilirim (biraz üşeniyorum ) ama sizce kendim mi kodlasam daha iyi olur yoksa önerebileceğiniz daha aktif e-ticaret için sistemler mevcutsa, kullandığınız önerdiğiniz bir sistem arayışındayım.

Öncelikle reklam alanım çok yüksek adwors olsun vs olsun, saatleri %100 kar ile satacağım çünkü butikcimiz çok yakından tanıdık oldugu için internetteki fiyatlara göre %100 kaarımız olacak diyebilirim, normalde smm panel kurs, script kodlayıp satma işlemi yapıyorduk fakat ilk defa bu şekilde bir ticaret yapmayı planladık sizce önerileriniz nedir nasıl büyürüz nasıl satış yapabiliriz az çok bilgilerinizi aktarırmısınız?

wmaraci
reklam

OzanWeb OzanWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 128 / 97
  • Ticaret 6, (%100)
Sosyal medyada reklam şart hocam bence
SheefLAMARCK

kişi bu mesajı beğendi.

SheefLAMARCK SheefLAMARCK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Naptın
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 73 / 31
  • Ticaret 8, (%88)
Sadece google adwors ile yürümez biliyorum hocam instagramda üstelik bu tip reklamlar yapılıyor ama sizcede etkisi olmaz mı? şimdilik yüksek oranla normal googleden satış yapmayı planlıyoruz sonralar baktık geliri oluyor destek ıcın sosyal medyaya daha cok yuklenmek istiyoruz

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al