wmaraci reklam

Facebook Reklamları Düpedüz Sahtekarlık

9 Mesajlar 1.138 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Normal şartlarda sürekli adwords ile çalışıyorum ufak tefek sayım farkları vs. normal karşılıyorum yanlışlıkla tıklayan olabilir tıklar pcyi kapatır sayfayı direk kapatır net gider elektirk gider sayaç görmeyebilir vs. bana normal geliyordu. Bir müşteri illa da facebook diye tutturdu akıl işi değil facebookdan görünen 1115 reklam tıklaması analystic ve metrica da sadece 2 ilk gün dedim belki farklı bir sıkıntı var 1 haftadır aynı sorun facebook reklam ekibine mesaj yazdım tabi ki dönüş yok normalde bu tip konuları yazmak gibi bir huyum yok ama bu gün parayı öderken çok zoruma gitti bir haftada 7345 tıklama sayaçlarda sadece 37 facebook kaynaklı hit ve sıfır satış müşteriden para da isteyemedim doğal olarak kardeşim becermeyeceksin niye yapıyorsun yazıklar olsun sana facebook boşa gitti 1300 lira.
Feyyaz

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır
wmaraci
reklam

joduska joduska Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 3D CG Artist
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 76 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
geçmiş olsun, bende bir kere 10 veya 25 liralık verdim hatırlamıyorum tam deneme amaçlı hiç memnun kalmadım bidahada aman dedim, sizde ilk başta böyle ufak bi miktarla başlasaydınız keşke.

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Facebook tıklama değil de gösterim sayısı 7345 olmasın o hocam?

TeknoTa TeknoTa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 86 / 95
  • Ticaret 31, (%97)

basymgroup adlı üyeden alıntı

Facebook tıklama değil de gösterim sayısı 7345 olmasın o hocam?

7345 gösterime 1300 lira ücret almaz hocam. Dediği gibi tıklama göstermiştir ama ben daha önce kullandım öyle büyük bir farklılık oluşmadı analytics ile facebook verileri arasında ortalama %20 civarlarında sapma vardı
basymgroup

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Feyyaz Feyyaz MescidiHaram.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%100)
bazen reklam çıkıyo ben sadece sayfayı beğeniyorum. göz ucuyla bakıp geçiyorum.. bence haklısın sen kardes

HAKİKİ KARAKOVAN SÜZME BALIMIZ MEVCUDDUR. KONU LİNKİ İSTEYİNİZ.

Metallicali Metallicali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 242 / 183
  • Ticaret 2, (%100)
Bu başlık altında adworks kullanan arkadaşlarında facebooka kıyasla yorumlarını merak ettim. Geçenlerde 100 tllik adwords kuponu aldım ama kullansam mı yoksa facebookta mı reklam versem diye düşünüp duruyordum??

joduska joduska Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 3D CG Artist
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 76 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

Metallicali adlı üyeden alıntı

Bu başlık altında adworks kullanan arkadaşlarında facebooka kıyasla yorumlarını merak ettim. Geçenlerde 100 tllik adwords kuponu aldım ama kullansam mı yoksa facebookta mı reklam versem diye düşünüp duruyordum??

facebook ile hiç uğraşma derim, bir tek ana sayfada lak diye çıkan sponsorlu postlar işe yarıyor .)
Metallicali

kişi bu mesajı beğendi.

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)

TeknoTa adlı üyeden alıntı

7345 gösterime 1300 lira ücret almaz hocam. Dediği gibi tıklama göstermiştir ama ben daha önce kullandım öyle büyük bir farklılık oluşmadı analytics ile facebook verileri arasında ortalama %20 civarlarında sapma vardı

Gösterim değil zaten tıklama yani facebooka göre tıklama ama sayaçlarda görünmüyor.

Ek Olarak: Arkadaşlar gösterim ile tıklama arasında ki farkı biliyorum 7000 bin gösterim en fazla 10-15 tl tutar gelecek mesajı bekliyorum eğer gelirse tabi. Daha öncede ufak tefek reklamlar verdim ama ciddi olarak kontrol etmedim.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Facebook çok düşük ücretlere çok büyük bir ağ olan bir platform. Bence en faydalı reklamlardan biri. Ancak Facebook'a her sektör için reklam verilmez. Bazı sektörlerde zarar edersiniz. Örneğin günlük 1000TL reklam harcıyorsanız en az 10 20k arası ciro yapmalısınız. Eğerki reklama sunduğunuz ürün hizmet düşük fiyatlı ise reklam maliyetini karşılamaz. Düşük satış fiyatlı ürünler için mantıklı olan adwords.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al