wmaraci reklam
lidertakipci

Fikir arayanlar için boşta domainler ve proje fikirlerimi paylaşıyorum

16 Mesajlar 1.738 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Uzmanı olduğum konular ve mesleki paylaşımlar üzerine 7 8 yıldır yazıp çizip siteler satıyorum filan. artık başka dallara odaklanmak istiyorum açıkçası ama cesarette edemiyorum.

Yeni projem bi forumumsu bişey blog yazmak gibi keyif vermiyor açıkçası bu platformu idare etmek. Blog fikirleri arayışındayım bunun için bazı çıkış noktaları bakıyorum fikirlerin kökü bende olduğu için (bitmiiiiyy :p ) paylaşmaktan çekinmeyeceğim. biri alır hayata geçirir filan diye.

Sizlere danışmak istiyorum eğer uygulamazsam da birilerine ilham olur belki (en azından atıp tutarız forum yeşillenir biraz) ;

tasarimlar.co alan adı ile çeşitli kategorilerden tasarımları inceleyebilirim. mimar olduğumdan eleştirel bakma , blog yazdığım için yazma yeteneğim mevcut.

fikirler.net alan adı ile iş fikirleri, ilginç fikirler filan paylaşabilirim.ama bi süre sonra kısır döngüye girmekten korkuyorum. bi de morfikirler filan hayvan gibi sağlam bloglar var iş fikirleri konusunda.

sosyalhane.net ile sosyalmedya haberleri, sosyal medyayla ilgili postlar, güzel tweetler filan falan..

filmblogu.net ile film eleştirileri filmler hakkında yazılar filan..

projedeposu.net ile yeni konut projelerine mimar gözünden bakmak..

sosyalduvar.net ile yine sosyal medya odaklı bir niş blog..

finansalkonular.com ile finans sektörüne yönelik şeyleri yorumlamak isterdim ama finans sektöründen hiç anlamıyorum.anlamadığım uzmanı olmadığım konularda yazı yazamam yazsamda çok kasıntı olur..

ekolojikblog.com ile keyifli ekolojik girişimleri, sürdürülebilir tasarımları filan incelemek isterdim ama yine eksik bi yönüme rastlıyor.. ingilizce içeriğe mahkumsunuz bu türden yenilikleri türkçe sitelerde pek bulamazsınız içerik bankası harika kaynaklarım var ama ingilizcem google translate ve tarzancadan ibaret :(

dekorazoom.com alan adı ile dekorasyon konularına zoom yapabilmek isterdim ama masa örtüsü yatak kılıfı incik boncuk biraz beni sıkar :/

e-kit.app ile bi mobil uygulama geliştirip (satın alıp / yazdırıp) herkesin kendi e-kitaplarını satabileceği bir platform - uygulama hayata geçirmek isterdim de bu kriz ortamında biraz yorar cebimi :)

dronefiyatlari.net ile drone fiyatlarına ve modellerine odaklanan bir blog fikri de hiç fen gelmiyor ama drone sahibi olmadığımdan biraz ürkütüyor..

3dyazicifiyatlari.net ile 3d printerlere odaklanan fiyat odaklı bir karşılaştırma blogu da niş ama biraz ürkütüyor gibi..

e-dergilik.com ile online dergiler hakkında atıp tutabilirim.. hazır kağıt fiyatları yüksekken..

aralarından işe yarar dedikleriniz neler? hiç olmadı adsoyad.com ile bişiler yazıp çizmek..
Kulolmak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam bence gayet güzel projeler sizi yoracaktir belki ama şahsen zamanım olsa çalışırdım hepsinin üzerinde.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
hkccrn hocam teşekkür ederim beğenmene sevindim ama hepsiyle uğraşmak bayaa bi zaman ve para demek :) o yüzden birine ''seni seçtim pikachu'' demek geliyor içimden

breezme85 breezme85 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyalhane güzel olmuş bence

wmaraci
wmaraci

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

mrtrclb adlı üyeden alıntı

hkccrn hocam teşekkür ederim beğenmene sevindim ama hepsiyle uğraşmak bayaa bi zaman ve para demek :) o yüzden birine ''seni seçtim pikachu'' demek geliyor içimden

Hocam şöyle diyeyim o zaman. Ben kitap okumayı seven birisiyim fakat e kitap değil. Sizin kitapla ilgili domaininizle letgo tarzı bir uygulama geliştirip - yazdirip sadece 2.el kitap alışverişi için kullanıma sunabilirdim. Benim gibi 2.el kitaplara önem veren insan sayısı da azimsanacak değerlerde değil.. Böyle birşeyi yaparak bir cok insana ulaşabilirsiniz.
kemboo mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

Kulolmak Kulolmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 68 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sosyalduvar.net bu güzel iyi olur diye düşünüyorum.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
e-kit.app çok güzelmiş

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Kulolmak adlı üyeden alıntı

Hocam sosyalduvar.net bu güzel iyi olur diye düşünüyorum.

.com Olan domain bende :D
Kulolmak

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Dronfiyatlari guzelmis blog olsa tbm yuksek olur bide dron satanlardan reklam alirsin ama hit kazanmak zor :)
Not: Siralamada Full otoriter siteler var 🙄
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Hocam şöyle diyeyim o zaman. Ben kitap okumayı seven birisiyim fakat e kitap değil. Sizin kitapla ilgili domaininizle letgo tarzı bir uygulama geliştirip - yazdirip sadece 2.el kitap alışverişi için kullanıma sunabilirdim. Benim gibi 2.el kitaplara önem veren insan sayısı da azimsanacak değerlerde değil.. Böyle birşeyi yaparak bir cok insana ulaşabilirsiniz.

2. el kitap olayını düşünmemiştim hep ekitap şeklinde düşünmüştüm. Değerlendirebilirim ama nereden baksan bugün bi ilan scripti ya da adamakıllı mobil uygulama 500 dolar :/ o kadar bütçe ayıramam doğrusu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al