wmaraci reklam

Film - Dizi inceleme sitesi açsam tutar mı?

4 Mesajlar 661 Okunma
wmaraci reklam

cagatay169 cagatay169 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 118 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Amacım bundan gelir elde etmek değil. Sadece hobi olarak bu işi yapacağım. Ancak tek isteğim insanların siteme girip yazılarımı okuması. Sizce bu sektörde hit açısından sitem tutunabilir mi?

Bu site için Newspaper temasını kullanmayı düşünüyorum. Sizin önerebileceğiniz bir tema var mı?

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Sadece onun yerine bir liste sitesi yapabilirsin. Ben daha önce film inceleme sitesi yaptım hit en fazla 400-500 olmuştu. Bence çok uğraş hakeden bir tür değil.
cagatay169 mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

cagatay169 cagatay169 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 118 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece onun yerine bir liste sitesi yapabilirsin. Ben daha önce film inceleme sitesi yaptım hit en fazla 400-500 olmuştu. Bence çok uğraş hakeden bir tür değil.

Her gün 400-500 hit mi geliyordu?

Hocam benim amacım izlediğim dizileri filmleri kendi ağzımdan yorumlamak, eleştirmek, incelemek. Belki daha sonra film ve diziler ile ilgili haberleri de yayımlamaya başlarım. Yani bunu bir iş gibi görmüyorum. Daha çok hobi. Ama istediğim tek şey yukarıda da belirttiğim gibi yazılarımın okunması. Mesela günlük 250 tekil hit bile beni tatmin eder.

proteemo456 proteemo456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PC Programcılığı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 50 / 50
  • Ticaret 21, (%95)
film sektörüne ilk başladığım yıllar mahkemelik olmadan önce footer alma bahanesiyle tanışmıştım arkadaşla senin hayalini gerçekleştiriyordu senin konunu görünce hatırladım onu da sitesine baktım hala aktif.10 numara içerikler ekliyordu onunda film yorum sitesi var idi.Özgün makale dışında grafikleri kendi hazırlıyordu photoshopta nereye geleceğim, maddi bir beklentin yoksa özgün bir websitesi projesi geliştirebilirsin fakat benim nacizane tavsiyem kendine güveniyorsan içerik oluşturabilme noktasında bir de severek yapacağım diyorsan sektörde adını duyurmuş sitelerle çalış zaten hakediyorsan yarattığın içeriklerin maddi-manevi karşılığını görürsün.
cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al