wmaraci reklam

Film Siteleri Hakkında

25 Mesajlar 2.405 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
myk61 Hocam anlatıyorum dinlemiyorlar ki :) Hayır görende milyonları kaldırıyoruz sanacak.
Bu forum için aylık 600-700TL gelir mükkemmel gözüyle bakılıyor ben aylarca cabaladım doğruya doğru hacklinkte kullandım linke tanıtıma o kadar para yatırdım kendim dizin eklemeleri sözlük forum whois aklına gelebilecek herşeyi yaptım paravan bloglar kullanıldı sitem sıralama girmeye başladı yavaştan hit aldım sonuç :) Hiç dışarıdan gözüktüğü gibi değilmiş kazanç oranı çok az geldi. O kadar emeği forex sitelerine versem aylık 1k adsens kazançlı sitem olurdu Not: Şuan tmb 1TL :) teknoburgers Siteniz var mı? ne kadar kazanıyorsunuz kazanç tablosu felan atarmısınız bizde görelim.
myk61 zangess

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Umutİrhan görüşlerini bekliyorum:)

https://biyokimlik.com

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Film / dizi siteleri için bütçe çok önemli. Evet domain ve host'u alıp başlayabilirsin ama ücretsiz temalar çok kötü. Şuanda ben kendi sitemde bile keremiya v5 kullanıyorum. Sende aynısını yapmak isteden gitti 150 lira.

100 film ekledikten sonra tanıtım yazısı şart. En dandik tanıtım yazısı 50 liradan başlıyor. İyi birşeyler olsun diyorsan 100 lira bayılıyorsun. Etti 250tl. Sonrasında seo çalışması yaptırman lazım bunun içinde kafadan bi 750 lirayı gözden çıkarmak lazım etti 1000tl. Ardından footer backlink alıp siteni iyice güçlendirmen lazım. Bu da 3 aylık en az 300tl (iyi bir site olmalı) .. Ardından tüm bu süreçte 1000 filme ulaşıyorsun zaten, tanıtım yazılarına devam etmen lazım.. Eğer 10k hit e ulaşırsan aylık 800 900tl gibi bir para kazanabilirsn bet reklamlarından :)

camis85 camis85 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 5, (%100)
Herkes kendi deneyimini yazmış ben de yazayım. Açıkçası ben wordpress tarzı temalarla uğraşmadım henüz, eminim seo açısından ve diğer bir çok ek fonksiyonundan dolayı (üyelik, yorum, akıllı öneri vs.) daha etkilidir. Benim takip ettiğim yolu deneyen var mı bilmiyorum ama anlatayım. Üşengeç bir insan olduğum için film yükleme vs. işleriyle uğraşmak yerine korsanın korsanı olmayı seçtim bir çokları gibi. Wordpress bot olayları bir üşengeç için yine uğraştırıcı, filmleri tek tek çekip yayınla demek gerekiyor yanlış bilmiyorsam. Ben toplu çekme yoluna yöneldim. Az çok php bilgim var. Web sitelerinin kaynak koduna ulaşıp içeriklerini kendi veritabanıma kaydeden bir bot scripti yazdım. Tabi ki öncesinde gözüme kaliteli içerik sunan birkaç film sitesi kestirdim ve her site için ayrı script yazdım (html yapısı apayrı olduğu için). Bir gecede bütün filmleri çektim ve sonrasında scripti her gün hedef siteye otomatik olarak girip son eklenen filmleri kendiliğinden çekecek şekilde zamanladım (hosting üzerindeki cron jobs aracıyla). Şu an filmler her gün otomatik olarak güncelleniyor ve ben bile hangi film ne zaman eklendi bilmiyorum :D İsteyenlere özelden site adresini gönderebilirim. Php bilginiz varsa siz de benzer bir yöntem kullanabilirsiniz. Şimdi kimse gelip de adamların emeğini sömürüyorsun falan demesin. Onlar da orjinal yapımların emeğini sömürüyor sonuçta. Kısacası sömürenden sen de sömür felsefesini benimsedim:) Tabi bu yöntemin dezavantajı içerikler özgün olmuş olmuyor ama bakarsanız zaten herkes beyazperde gibi sitelerden film açıklamalarını kopyalayıp yapıştırıyor. Çok da özgün açıklama yok film sitelerinde. Aklımda aynısını wordpress için yapmak da var. Bakalım nasıl olacak göreceğim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

dexter39 dexter39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 51 / 51
  • Ticaret 1, (%100)
Kendimde işin içinde biri olarak anlatmam gerekirse piyasada film siteleri kadar kazanan bir firma yok.Her ne kadar illegalde olsa kuralına göre oynarsan hiç bir zaman başın ağrımaz.İnsanların 50-100 lira çerez parası dediklerine bakma.olaki 30-40 k ziyaretçi sayılarını görürsen aylık kazancın 4-5 bin liranın üzerine çıkabilir.Tutki işini çok iyi yaptın bir süre sonra bu sektörün önce sitelerden birisi oldun aylık kazancını ne sen nede ben tahmin edebiliriz.Niyetin varsa yatırımı yap gir şansını dene olmuyorsa da zorlama,para ve zamanına yazık olur.Benim söyleyeceklerim bu kadar

editörlük hizmetleri,Film ve Dizi siteleri için codec işlemleri yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al