wmaraci reklam

Film Sitesi Açacaklara Sıfırdan Rehber!

7 Mesajlar 1.579 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Daha önce SEO çalışması ile ilgili bir yazı paylaşmıştım şimdi sıfırdan temasından domaine kadar neler yapılması gerektiği ile ilgili bir rehber hazırladım.

İlk olarak domaine karar verelim. Domainde film,izle,hd,full kelimelerinden en az 2'si geçmeli.
Örnek olarak:hdizle.biz(Bu arada domain bana ait isteyen olursa:D)
Com ve Net, Org olmasının önemli bir etkisi yok ancak tercih edecekseniz boştaysa tabiki com tercih edin. Milletimiz .com uzantısını daha çok benimsedi. Domaini seçtik şimdi kendimizi sağlama alalım Whois gizleyelim. Aldığımız firma mümkünse yabancı olsun.

İkinci aşama olarak hosting. Hosting ne kadar riskli olsa da Türkiye lokasyon olması sizin için büyük bir avantajdır. Alacağınız firma sağlam ama fazla da ciddi olmasın:D (İsim soy ismi sahte girdiğinizde sorun çıkaracak bir firma olmasın yani;)) İlk aşamadan VPS vs. almayın boşuna para harcamış olursunuz.

Wordpress kurun piyasadaki scriptler ile hit almanız zor. Tema konusunda ise önerebileceğim OzMovie v4'tür. OzMovie teması her versiyonunda oldukça yüksek hitlere ulaşmıştır.

Gerekli bir kaç eklenti var önceki yazımda da paylaştığım tekrarlamak da fayda var:

WP-Smush-it: Resimleri sıkıştıran küçük boyutlu oldukça etkili bir eklenti.
WP-Seo: Wordpress için en etkili SEO eklentisidir. Satın alabilirsiniz, durumunuz yoksa indirilebilirsiniz de warezden.
Wordpress Image Sitemap: Adından anlaşılıyor index hızını arttırır.
Wordpress Video Sitemap: Aynı şekilde index hızına olumlu katkısı var.
Wordpress XML Sitemap: Google botlarını sitede tutar dolayısıyla index hızını arttırır.
External Links : Fark etmeden dışarıya dofollow link vermenizi önler.

Eklentiler tamamsa Description, Title, Keywords kısmına geçelim.
Description da film, hd, 720p, full, izle kelimelerinden 3'ü mutlaka geçsin. İmla kurallarına dikkat edin.
Title da Description'da kullanmadığınız kelimeleri geçirin. İki yerde de kullanmanızın artı bir getirisi olmaz google spam olarak değerlendirebilir.

Evet site boş olarak hazırsa içerik girmeye başlayabilirsiniz.
İçeriklerinizi her gün belirli saatlerde girin, 2 içerik arasında en az 4 saat fark olsun. Her gün düzenli olarak belirli sayıda girin fazla abanmayın. En fazla 5 minimum 2 olsun.

Filmimiz İnanılmaz Örümcek Adam ise başlık: İnanılmaz Örümcek Adam Full izle, Örümcek Adam 720p izle ya da örümcek Adam Full HD izle 'den biri olabilir. Başlık fazla uzun olmasın spam algılanır.

Filmin konusu 200 kelimeden kısa olmasın başlık ve etiketlerden 2'si bold olarak geçsin.

Etiketler hit alacak şekilde olsun başlık için verdiğim örnekler geçerli ancak başlıkta kullandığınızı etiket olarak yazmayın.

Description kısmını örnek olarka yazayım: İnanılmaz Örümcek Adam filmini 720p HD görüntü kalitesinde full olarak sitemizden tek parça izleyebilirsiniz.

Evet içerik ekleme de bu kadar. Sonrasında filmi imleme sitelerine ekleyin. Ardından Facebook ve twitter'da paylaşın. Sosyal medya hiti önemli. Resim ve Video sitemaplerinizi güncellemeyi de unutmayın.

İlk 15 gün backlink alımı yapmayın. 15. günden sonra 2-3 haber sitesinden tanıtım yazısı alın. Kalitesiz sitelerden almanız hiçbir işinize yaramaz.

3. aydan sonra Film veya dizi sitelerinden footer link alabilirsiniz. Fazla abartmayın kaliteli sitelerden alacağınız 2 linkin etkisi büyüktür.

Film izle kelimesine yoğunlaşmaktansa türevlerine yönelin. Neler bunlar:

-Yeni filmler
-Vizyondaki filmler
-Bedava film izle
-Animasyon Filmleri
-Komedi Filmleri
-Korku Filmleri

gibi.

Rekabet düşüktür ancak aranma hacmi oldukça yüksektir bu kelimelerin.

----------------------------------------------------------------------------------------

Evet hit kısmı bu kadar şimdi işin biraz hukuki kısmına değinelim.

Gökhan Şanlı Digiturk Anfi-Fraud tim yetkilisidir. Telif hakkı ihlali olursa mail atar paşa paşa kaldırın. Kaldırdığınıza dair mail ile bilgilendirin. Filmi kaldırsanız bile hakkınızda yasal işlem uygulanabilir ancak siz anonim olursanız işleri zorlaşır uğraşmazlar. Anonim olmak için başta verdiğim tavsiyelere uyun. Ellerine düşerseniz avukat orduları var.

Yazı şimdilik bu kadar oruçlu oruçlu hazırladım illaki hatalar vardır mazur görün.
ByDuFRaiN flashoyun esrf43

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Bu kadar yazmışsın, anlatmışsın birde yanlış olmuşsa mazur görün yazmışsın benim iyi kalpli abim. Çok saol.
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

ByDuFRaiN ByDuFRaiN X Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web tasarım programlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
bence çok iyi teşekkürler :D
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.lfsturkey.net/

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Tavsiyeleriniz için teşekkürler film sitemiz yok ama birgün açabiliriz
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Bu kadar yazmışsın, anlatmışsın birde yanlış olmuşsa mazur görün yazmışsın benim iyi kalpli abim. Çok saol.

Ne demek, yararlı olabildiysem ne mutlu bana.

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Bu zamana kadar Wordpress Video Sitemap'ın bi işe yaradığını görmedim..

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Bu zamana kadar Wordpress Video Sitemap'ın bi işe yaradığını görmedim..

Google aramalarında video olarak çıkmıyor o konuda haklısınız ancak indeks hızına ciddi katkısı var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al