wmaraci reklam

Film sitesi açanlar ne hayal ediyor?

38 Mesajlar 7.485 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki hızlı gelişip yani siteyi hızlı doldurup hızlı hit alabilecegin bir alan diyebilirim. Blog forum vs diğer alanlarda bir ayın sonunda hitin günlük maksimum 200 olurken film ya da dizi sitelerinde bu rakam günlük 1k ile 3k arasına çıkabilir. Tabi eğer bu işten anlıyorsan.

wmaraci
reklam

webobur webobur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)
Film sitesinden para kazanmayı hayal edenler çok ciddi hayal kırıklığına uğrar arkadaşlar çok ciddi yatırımlar ve ciddi emek isteyen bir iş köklü film siteleri arasında yer almak için iyi bir ekip sağlam seo ve sağlam özgün içeriklere ihtiyaç var ve bütün zamanınızı alan bir iş ve burada girenlerin %99 u hit alamayıp kapatıyor kısa bir not olsun buda ..
EvilBozkurt

kişi bu mesajı beğendi.

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)

EvilBozkurt adlı üyeden alıntı

HasanSorumli bu sektörde yıllardır var olan ve günde 100 bin hiti olan web sitelerinin affilite hesaplarından ne kdara kazandığını biliyorum. Bu işe yeni başlamış arkadaşların da affiliteden ne kadar kazandığını biliyorum. Tam olarak 0 TL

yanlış biliyorsun o zaman 0 TL olsaydı bukadar yıldır zirvede olan siteler uğraşmazdı :D

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

TheLostSoul TheLostSoul Yazar Telefon Onaysız
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Film sitesi açanlar ne mi hayal ediyor? Ben hiç bir zaman kalkıpta, para kazanayım diye bir film sitesi açmadım. Bir çok film sitesi açtım fakat sırf bu işi seviyorum diye. Belki film sektöründe olanlar dediğimi anlayabilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Film sitesi hobi gibi bir şey ya :) Ben açtığım hiç bir film sitesine reklam eklemedim. Lisanslı tema hostin vb cebimden ödüyorum sorun yok. Hobi olduğu için bir süre sonra sıkılıyorsunuz, hepimizin hobileri zamanla değişebiliyor sonuçta :) O yüzden de ya kapatılıyor yada içerik girilmemeye başlanıyor. (Şekil A ben) ama kenarda aylardır duran sitemin kendi kendine günlük 300+ 500+ tekil hit almaya devam ettiğini gördüm, alexa dünya sıralaması 1.500.000, tr sıralaması 36.000 :) Bu durum beni şevklendirdi, yeniden aktif olarak hobime devam edeceğim :)
realkemal

kişi bu mesajı beğendi.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
FilmleriTV bu arkadaşın açtığı son konuları ve mesajları okumalısınız. Özellikle gizlilik konusunda...

Yalnız ben film sitelerinin uzun süre daha para kazanabileceklerini düşünüyorum. Halen çoğu yasal ortam oluşmadı. Bu siteler bir gün mutlaka patlayacak çünkü ciddi telif hakkı sorunları var. Ama en az 5-10 sene daha bir şey olmaz.

EvilBozkurt EvilBozkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
HasanSorumli Gerçekten bir Türkçe kursuna ihtiyacınız var.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Penunbra adlı üyeden alıntı

Rakiplerini azaltmak için açılmış bir konu gibi hissediyorum :)

Hocam geçenlerde de bir hocam oyun sitesi için yazmıştı :) bende sizinle aynı düşünüyor film sitesi olanların en az %30 u bu forumdandır. En az %30 daha fazla kar etmek için ideal yöntem :D
Erhanyavuz91

kişi bu mesajı beğendi.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
eskiden para kazanmak çok kolaydı film sitesinde, upload yerleri bol, reklam verenler fazlaydı. şimdi video playerda bile az kaynak verebiliyoruz daha çok kırık link kontrolü için alıyorlar. Para kazanmaya gelince film yükleyecek kaynak bulursan hiti kolay yükseltebilirsin buna oranla da para gelir.
EvilBozkurt

kişi bu mesajı beğendi.

Vedatpolat Vedatpolat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 144 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Başta insanlar zannediyorki siteyi acacam 1 ayda para kazanmaya baslayacam diyerek ise giriyorlar ama daha sonra öyle olmadığını görüyorlar bazı zorluklar oluyor.ugrasmiyorlar ve siteyi bırakıyorlar sonra satmaya çalışıyorlar 100 tl ye 200 TL ye sonra satamayinca siteyi kapatıyorlar.Bu ise başta para için giren herkes kaybeder bana göre bu kadar kısa ve net bir insan yaptığı işi sevecek zevk alacak.ama bunları yapamıyorsa kusura bakmayın ama 1 ayda da 1 yılda da kimse hiçbir şey kazanamaz.Cefa olmadan sefa sürülmez 😉
EvilBozkurt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al