wmaraci reklam

Film sitesi açmak mantıklı olur mu ?

5 Mesajlar 717 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sewkii sewkii God is love. Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
Merhaba

Arkadaşlar, dünya pandemiyle savaşıyor,ve bir çok sektör durmuş vaziyette, bunu fırsat'a çevirmek sizce karlı ve mantıklı olur mu?

Dünya'da bir çok film şirketi filmlerini piyasa'ya süremeden, böyle bir durumla karşı karşıya kaldı ve ellerinde bir çok film stoklandı.

Bu filmler pandemi olayının bitmesinden sonra bir bir piyasaya çıkacak ve sinemalar'da yayınlancak.Hal böyle oluncada bu filmlerin sinemaya gidemeyenlere de sunulması gerekiyor diye düşünerek, şimdi'den bir film sitesi açıpta, pandemi olayı bitinceye kadar, siteyi belli bir ivmeye getiripte, sektör kendine gelip filmleri yayınladığında, film sitesi bu işten karlı çıkmaz mı ?

wmaraci
reklam

KeremKurt KeremKurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 17 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum bir sürü filkm sitesi var ve sayamadıgmız kadar filmi depolamış durumdalar onlara yetişmeni imkansız olarak görüyorum cogu millet de neflix blue tv gibi sitelere yöneldi

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
@KeremKurt Yazdığımı yanlış anladın sanırım, film siteleri piyasa da olmayan filmleri nasıl depolayabilir. ben film şirketlerinin stoklarında bulunan filmleri piyasa'ya sürdüklerinde, bu filmleri kendi sitene eklemenden bahsediyorum. Örnek verecek olursak bir film sitesi Hafta 3 yeni film ekliyorsa siteye, bu olaylardan sonra hafta'da 5 6 film ekliyecek. Cünki piyasada çıkışı geçiken ve yaklaşan film sayısı çok fazla,

Ayrıca netflix kendi dizi ve filmleri dışınca pek fazla filmi barındırmıyor. Bi de şöyle bir özelliği var, film cıkıyor 5 - 6 ay sonra belki yayınlıyor, zaten bu sürede yeni çıkan filmler 2 güne sitede sinema cekimi olup, 1 ay'a hd olarak sitede yayınlanıyor. yani netflix bu konuda hem geç kalıyor hemde kendi yapımlarına öncelik tanıyor.

YRG YRG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Bende bu sektörde proje geliştirmeye başladım. Rakip sitelerin çoğunu inceledim. En büyük eksiklikler şunlar. En popüler siteler bile başka sitelerden video çekiyor. Ve çekilen filmlerin kalitesi gerçekten rezalet. Bunu nasıl izliyorlar cinsinden. Filmleri kendin renderlayıp full hd olarak kendi serverinden vermelisin ki sektörde tutunabilesin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
YRG O da tek olmuyor işte, 3 4 kişi olmak gerekiyor ki, emek istiyor. ben az önce bir siteye baktım, adam bütün filmleri iframe ile cekmiş videoları başka sitelerden yüklemiş. ve video'ya bi baktım, başka sitenin adres reklamı var. ama gel gör ki adam o siteden o şekilde para kazanıyor. ve kimsede bişey demiyor. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al