Selamınaleyküm arkadaslar herkesin merak ettigi olayı sizlere acıklıyorum.

Videofilm.net sitesinde 5 film'den mahkemelik oldum 2 ayrı firma biri bkm digeri yeni bir film firmaları ama bunları avukatları kurtuluş & Partners hukuk bürosu

1. benden ilk basta uzlaşmadı 100000 tl sitedi 5 film oldugundan dolayı kabul etmedim.

2. 1 yıl sonra mahkeme cıktı mahkeme gittim savunmayı verdim  agladım anlattım derdimi  

3. herhangi bir sucum olmadıgı için 5 yıl denetimlik + 19000 para cezası verdi film cok ve 2 firma mahkemelik oldum

4. karşı taraf avukat parası 15000 size ödetiyorlar + 1100 mahleme masrafı yani 35000 filan denk geliyor

5. 19000 tl 6 taksit yapıyorlar  avukatın parasını peşin alıyorlar onlar size haber veriyor ödeme yapın diye.

6. mahkeme biteli 15 gün oldu suan bir kesilen ceza yok o 2 ay filan sürüyormus taksitleri ödemek için

7. ilerleyen zamanlarda size tazminat davası acma sansları varmıs orasıda ayrı

8. bunlar kendi avukat parasını zaten alıyorlar senden birde sen uzlaşırsan kazanc saglıyorlar

9. o yüzden korkulucak birşey yok bu yeni yılda avukatlık ve mahkeme paraları cok yüksek oldugundan paralar yüksek cıkıyor gecen sene olsaydı 2022 yılında 20000 tl gecmezdi

10. bu adamın avukatlık parası yüksek bilginiz olsun normal avukat 8 9 bu 15000

varsa kafanıza takılan soru cevaplayabilirim.