lostyazilim

Film Sitesi Olanlar Okusun!

152 Mesajlar 22.293 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Websiteler adlı üyeden alıntı

Bendede olduğu gibi çoğu türk webmaster arkadaşlarımzın düşüncesi şu şekilde büyük bir ihtimalle.
" Filmler sanki benim sunucumda beni ilgilendirmez " diye bi düşünce var ama , demekki hangi sunucuda olduğu pek önemli değilmiş.

Şöyle söyleyeyim rahat olması gereken sunucudur.(VK mesela, cezai yaptırıma maruz kalması için telif sahibi şirketin Rus mahkemelerinde dava açması lazım).

wmaraci
reklam

ogulcanozdohan ogulcanozdohan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 8, (%100)
Siteadresi.com adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden siteadresi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
Yazın birşey olmaz

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ogulcanozdohan adlı üyeden alıntı

Siteadresi.com adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden siteadresi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.
Yazın birşey olmaz

Yazının herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur. Tamamen kendinizi rahatlatırsınız. Üstelik bu yazı sitenizde bulunduğu için bilmiyordum gibi bir savunma da yapamazsınız.

delinetci1907 delinetci1907 En azından hayattayız. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Peki torrent indirme sitelerinde nasıl?(torrentler kendi sunucumuzda barındırılmayacak)

wmaraci
wmaraci

thnx thnx Youtuber E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 29 / 24
  • Ticaret 7, (%100)
Bana göre son derece boş bir konu.

guncelnet guncelnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek iktisat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 50 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
kısaca bu konuda anlatılmak istenen film ve dizi işlerinin sağı solu belli olmaz bilenler bilmeyenlere söylesin bi ayakları çukura düşmesin.film işi baş ağrısı yani kaldırabilene ne ala uğraşmaya devam eder :)

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Bu sektordeki pastanin büyüklüğünü hepimiz biliyoruz. Çoğu kisi (bende dahil) bu pastayi burda paylasilan iki konu ile gelme ihtimali olan mailler ile birakmaz. Sadece gecen sene 2 aylik sitem 1500 tl kazandirdi bana bu surede en az 30 içerik kaldırın maili aldim hepsini verdikleri surede kaldirdim ne oldu? Hala buradayım.

Boyle seylerle hemen korkmayin internet git gide daha kontrol altina alınıyor ama hala özgür sayilacak bi dunya. Bi baska konuda daha tartisiliyordu bu konu orda da fikrimi paylasmistim ayni şeyleri soylemistim. Bakin iki film sitem var ikisi de hitsiz yani film sitesi sahipleri bu konuyu okuyup sitelerini kapatirlarsa benim isime gelir gene de dürüst olup inandigimi söylüyorum korkup tak diye sitenizi kapatmayin size icerikler ile ilgili mail gelirse videoyi kaldirin o kadar. Benim fikrim en az 4 5 k film sitesi var ulkemizde hepsine film kaldir diyerek sonrasinda dava acamazlar mantik çerçevesinin disinda bu. Ki herseyden once film izle gibi kelimelerde ilk sayfalardaki 20 30 baba film sitesi zorla kapatilmadan size sıra gelmez. Dizi sitelerinde dizimag ornegi gibi ondam baska kapanan oldu mu? Adami polis yakalamasa gene o site devam ederdi emij olun aylik 700k ustu geliri olan bi siteydi orasi..

Neyse cok uzattim böyle uzun yola cikinca sıkılıyorum aracta wifi yoksa ölüm zaten.. neyse soyledigim gibi hemen korkup geri adim atmayin adamların istedigi seyde bu siz geri vites yaparsaniz diger sitelere daha kolay baski uygularlar.

Ha bu arada ben korsan mıyım? Sartlar bu napalim film sirketleri sen filmi yayinla al anlasma su bu dese koşa koşa gider anlasirim soyleyim. Yani burda onlarinda ac gozlulu var benimde. Neyse cok uzadi iste.
ilginciz

kişi bu mesajı beğendi.

salihx1983 salihx1983 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam filim izleme siteleri yasal degil diyelim peki bu adaletlimi tüm siteler kpanacak tüm pastayı dgitürk yiyecek asıl buna çözüm bulunmalı devletimizin buna bir el atması başka insanlarında azda olsa bu pastadan belirli şartlarda yarlanmasını saglamalı ve burda asıl iş site sahiplerine düşüyor birlik olup devletimizden yetkililerimizden çözüm istemeleri lazım yoksa yasaya karşı gelinerek bir yere varılmaz bizim fikrimz bu

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

thnx adlı üyeden alıntı

Bana göre son derece boş bir konu.

Artık mahkemede de savunmanızı bana göre çok boş bir kanun diye yaparsınız.

mehmetmuzcu34 mehmetmuzcu34 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.kralfilmizle.com/ sitesindeki backlinkleri nasıl tespit edebiliriz?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al