freelance iş ilanları

Film Sitesi Olanlar Okusun!

152 Mesajlar 22.207 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Bana aylardır geliyor o maillerden, bak özgürce sana post atıyorum. Herşeyi tekelleştirmeye çalışan şu büyük balıklardan korkmayın artık :)

Zaten benim bahsettiğim de yeni gelişmeler kardeşim. Özgür postu mahkemede atmaman için söylüyorum sana bizzat yetkili kişi ile görüşüp aldığım bilgiler bunlar. Sağda solda okuduklarımdan bir sonuç çıkarmadım.

wmaraci
reklam

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Zaten benim bahsettiğim de yeni gelişmeler kardeşim. Özgür postu mahkemede atmaman için söylüyorum sana bizzat yetkili kişi ile görüşüp aldığım bilgiler bunlar. Sağda solda okuduklarımdan bir sonuç çıkarmadım.

O halde tercih meselesi diyelim, böyle güzide bir piyasayı birkaç tekelci firma mail attı diye bırakacağımı zannetmiyorum :)

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Jih4d adlı üyeden alıntı

O halde tercih meselesi diyelim, böyle güzide bir piyasayı birkaç tekelci firma mail attı diye bırakacağımı zannetmiyorum :)

Tabi ki tercih meselesi, ben çekeceğim sıkıntı kazandığıma değer mi düşündüm ve bıraktım sektörü. Tekelci firma dediğiniz firma telif haklarını elinde bulunduran firmadır hocam. Zorbalıkla bu işi yönetmiyorlar adamlar hukuka uygun iş yapıyorlar. Digiturk sempatizanı kesinlikle değilim ancak açacakları bir dava haksızdır diyemem.

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Tabi ki tercih meselesi, ben çekeceğim sıkıntı kazandığıma değer mi düşündüm ve bıraktım sektörü. Tekelci firma dediğiniz firma telif haklarını elinde bulunduran firmadır hocam. Zorbalıkla bu işi yönetmiyorlar adamlar hukuka uygun iş yapıyorlar. Digiturk sempatizanı kesinlikle değilim ancak açacakları bir dava haksızdır diyemem.

Hukuk iktidarın/güçlülerin fahişedir diye bir söz var Bakunin'in bilir misin :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Hukuk iktidarın/güçlülerin fahişedir diye bir söz var Bakunin'in bilir misin :)

Yanlış da ısrar etmektir yaptığınız. Ancak ben sadece uyarırım sizi. Her koyun kendi bacağından asılır.

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
çok açık ve net olarak söylüyorum film izle kelimesindeki site ne zaman kapanırsa bende o zaman kapatırım googlede ilk sıradaki film siteleri durduğu sürece hiçbir sıkıntı olmaz benden önce ceza alacak binlerce site var şuanlık sıkıntı yok bence :)

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

csnv5353 adlı üyeden alıntı

çok açık ve net olarak söylüyorum film izle kelimesindeki site ne zaman kapanırsa bende o zaman kapatırım googlede ilk sıradaki film siteleri durduğu sürece hiçbir sıkıntı olmaz benden önce ceza alacak binlerce site var şuanlık sıkıntı yok bence :)

Şöyle söyleyeyim hocam bana uyarı yazısı gelen filmde sitem ilk 500'de yoktu. Öyle bakın olaya.

demirr demirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 8 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Benim'de, Film site'm var. Domain ve Hosting Avrupa lokasyonludur. Ayrıca hiçbir şekil'de kendi sunucularım'da barındırmadan yayımlıyorum. Yasalar'daki bir diğer çatlak ise "Yer Sağlayıcı'dır" doğal olarak böyle bir olayın benim gibilerin başına gelmesi çok, düşük olasılıktır.

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
ayrıca biz Türk milletiyiz kardeşim filme ben 20 30 lira para veremem bu sektör kolay kolay bitiremezler öyle ekmeği tek başına digiturk veya bikaç firma yiyemez

Ek Olarak:

Şöyle söyleyeyim hocam bana uyarı yazısı gelen filmde sitem ilk 500'de yoktu. Öyle bakın olaya.

hocam bılıyorum bızıde geldı uyarı 30 filmi bi anda silmek zorunda kaldım olacak o kadar pürüzler

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

demirr adlı üyeden alıntı

Benim'de, Film site'm var. Domain ve Hosting Avrupa lokasyonludur. Ayrıca hiçbir şekil'de kendi sunucularım'da barındırmadan yayımlıyorum. Yasalar'daki bir diğer çatlak ise "Yer Sağlayıcı'dır" doğal olarak böyle bir olayın benim gibilerin başına gelmesi çok, düşük olasılıktır.

Herkesin kendi bileceği iş. Size gönül rahatlığıyla söylüyorum yasada çatlak yok. Konu üzerinde çok uzun süre kafa yordum. Tam 4 film sitesi kapattım. Sunucunda barındırman ya da barındırmaman bir şeyi değiştirmez. Sitenden film izleniyorsa sorumlusun.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al