wmaraci reklam

Film tanıtım yazısı-makale nasıl yazılır?

4 Mesajlar 4.560 Okunma
wmaraci reklam

proteemo456 proteemo456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PC Programcılığı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 50 / 50
  • Ticaret 21, (%95)
Tecrübe ve deneyim sahibi hocalarımın tavsiyelerini istiyorum film sitesi için tanıtım yazısı kaç kelimelik ve nasıl yazılmalıdır ona göre makalede aynı şekilde nasıl yazılır nelere dikkat edilir bonkör bilgili hocalarım ulaşırsa ve elinde örnek zaten kullanılmış yazıları örnek olsun diye gösterebilecek. Dişli bi sektör olduğunun farkındayım fakat paylaşmamak içinde bi sebep göremiyorum bu konuda sonuçta edindiğim bilgiler sayesinde ortaya nası bi yazı çıkaracağım benim kapasiteme kalmış.

wmaraci
reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
proteemo456 Hocam 200 ila 250 kelime bir film sitesinin tanıtımını yapacak kadar yeterli. Bende makale sektöründe çalıştığımdan söylüyorum tanıtım yazılarının 200 kelimesinden sonrası pek okunmuyor. Nasıl yazılacak konusuna gelirsek yazma konusunda pek bir bilginiz yoksa makale yazdırabilirsiniz fiyatlar pahalı değildir. Başarılar dilerim...
proteemo456

kişi bu mesajı beğendi.

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeşim Film sitesi Tanıtımı mı Yoksa Site içerisinde ki filmler için makale mi?
Tanıtım için kesinlikle uzun soluklu yazıları tavsiye ederim ve kesinlikle 250 kelimenin üzerine çıkmanızda yarar var diyebilirim.
Filmler için konu ise 100-150 kelime arası kafidir. O filmi tanıtımını genellikle siz yapacağınız için sağlam ve tekrar etmeyen kelimeleri seçmenizi öneririm.
proteemo456

kişi bu mesajı beğendi.

proteemo456 proteemo456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PC Programcılığı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 50 / 50
  • Ticaret 21, (%95)
hasaaab film özeti değil hocam bahsettiğim dış seo için tanıtım yazısı nasıl hazırlanmalı onu öğrenmek istiyorum

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al