wmaraci reklam

Footer Reklam Kodu (Yardım)

3 Mesajlar 1.128 Okunma
wmaraci reklam

Reosta33 Reosta33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle herkese merhaba ben sitemde adcash footer reklam kullanıyorum yaklaşık 100 tıklanma alıyor ama kazanç 0 çok nadir para veriyor bana tık başı para veren bir reklam servisi önerebilir misiniz?
Birde normal 720x90 reklam kodunu sitenin altında kayan footer reklam olarak nasıl ekleyebilirim adcash'in verdiği footer reklam kodu otomatik olarak ekranın altında ve sayfayla beraber kayıyor ben normal bir reklamı bu şekilde nasıl ayarlayabilirim?

http://www.selfsatis.com
wmaraci
reklam

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
Sabit duran kodlar var.Hocam o html kodlarını bulun ve zaten gibi yazar kodunuzu yapıştırın sabit durur.
Reklam olarak da reklam10 kullabilirsiniz ben kullanıyorum 1 haftada 50 lira geliyor.Tıklama değil ayrıca gösterim başına . 1K 3 lira

Reosta33 Reosta33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

exp1239 adlı üyeden alıntı

Sabit duran kodlar var.Hocam o html kodlarını bulun ve zaten gibi yazar kodunuzu yapıştırın sabit durur.
Reklam olarak da reklam10 kullabilirsiniz ben kullanıyorum 1 haftada 50 lira geliyor.Tıklama değil ayrıca gösterim başına . 1K 3 lira

Hocam bu kodları googleda çok arattım ama istediğim kodu bulamadım html sayfasına şunu yerleştir buraya bunu yap gibisinden kodlar çıkıyor direk reklam alanına uygulanacak sizin dediğiniz gibi şeklinde bulamadım ne diye arattırmalıyım veya siz bu şekilde bir kod biliyor musunuz?

http://www.selfsatis.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al