wmaraci reklam

Forum Açsam Tutar mı? Forum Nasıl Tutar?

3 Mesajlar 684 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Dostlar öncelikle herkese merhaba. Forumun bloğa göre yeri benim için apayrı. Eminim herkes bir kez bile olsa aaah be benimde şöyle büyük bir forumum olsa ne güzel olurdu diye geçirenler olmuştur. Bende yönetici olayım diye…

Evet der dediğinizi duyar gibiyim. Dostlar bende sürekli bir forumun yöneticisi ve yönetiminde olmayı istediğimi hissediyorum. Ancak forum güven ve ekip işidir. Bunu bilmeyen yok. Tek kişi bir forum işine girince inanın sonuç hüsran oluyor. Bir zamanlar bir forum işine girmiştim. 2 yıl önce olsa gerek. Günde 300 konu açıyordum. Bir ayda yaklaşık 9.000 konu olmuştu arkadaşlar inanabiliyor musunuz. Tam 9.000. Ama arkadaşlar inanın bana öylesine sıkılmış ve yorulmuştum ki o günden sonra artık forum adını bile duymak istemiyordum.

Foruma ne mi oldu: Çöp! Hiç kimsenin girmediği ve konu açmadığı bir forumda kendi başıma dolaşıyordum. Deliler gibi sadece konu açıyordum. Ama hepsi ç(alıntı) konulardı. İşte en büyük eksiklik de burda başlıyor dostlar. Belki 20 kişilik bir ekip kursak orada sürekli aktif 20 kişi olsa mükemmel bir dostluk ortamı oluştursak ve herkes güvendiği kişileri çağırsa bir aile gibi olsak güzel olmaz mı? Örneğin buluşmalar falan olsa. Toplansak.

İşte benim hayalimdeki forum şekli buydu. Eminim çoğunuzun da budur. Ama dostlar yapılması gereken tek şey azim, sabır ve birde güven. Bunlar olduğu zaman artık forum devri geçti falan bunlar hikaye kalıyor…

Görüşmek Üzere…

Kaynak: http://tekkelime.net/forum-acsam-tutar-mi-forum-nasil-tutar/

wmaraci
reklam

poyraz4111 poyraz4111 Yardımsever Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yardım
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 7, (%100)
Çok başarılı.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Eyvallah hocam bunlar sadece içimde kalanların yazıya dökülebilen kısmı :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al