freelance iş ilanları

Forum Sitem 5 Aylık Site Ama ..

5 Mesajlar 775 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TheExp3rT TheExp3rT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 34 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

www.aktif-frm.net

Yaklasık 5 Aylık Site 1-2 Defa Googlede 20 binli küsürlerde indexlerimiz Sunucudaki Sorundan Dolayı Silinmişti . Sonra Tekrar İndexlenmeye Basladı Gayet Güzel İstatiskler var . Ancak .

Forumda Yöneticiler Dısında Pek Üye Oldugu Söylenemez. Bazen Hiç Kimse Olmuyor . 5 Aylık Sitenin Bu kadar yalnız kalması Normalmidir . Bana Pek Normal Gelmediği İçin Konuyu Açtım .

Yandex Metrica Vardı İstatiskler 250 İle 300 Tekil Ziyaretci Oldugunu Gösteriyordu . Ancak Üye Olarak Kimse Açık Değil Üyeler Aktif OLmayınca Üye Olmuyorlar . Bir Öneriniz varmı Surada surada reklam versem Düzelirmi Nerelerde Reklam Versem Üye Gelebilir . Bu Konuda Yardımcı Olursanız Sevinecegim .

Sitemi İstatiskleri :

Google Pagerank: 0
Google Indexi: 51.000
Google Görsel Indexi: 94
Google Backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 746.783
Alexa Ülke Sırası: 15.715
Alexa Backlink: 29
Yandex Index: 15.995
Dmoz Kaydı: yok
Domain Yaşı: 0 yıl 4 ay
Site Lokasyonu: Türkiye

Detaylı Bilgi: http://wmaraci.com/site-analizi/aktif-frm.net
AaRAdyOcU

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AaRAdyOcU AaRAdyOcU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İnşaat Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)
Canlı bir örnek

http://aktif-frm.net/genel-guvenlik/4319-bilgisayar-guvenligi-genis-anlatim.html

Buradaki yazıları okumak için hangi gözlüğü takmak gerek.Forum sitesi yapacaksiniz eğer kendi gördüğünüzle değil.

Başkalarının yerine koyarak yaparsanız verim alabilirsiniz.

Benimde bilgisayarforum adında forumum var.Aramalarda bile "sıkaypi" olarak arayan insanlar olduğunu unutmayın.İnsanları dikkat cekecek tasarım,bilgi paylaşımı,gündemi ilgilendiren başlıklar açarsanız ziyaaretcileriniz artacak,verimini alacaksiniz.

Basarinizin devamını dilerim.
Okeskin TheExp3rT

kişi bu mesajı beğendi.

YouMyCure YouMyCure Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek elektirik & elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
mesela program oyun ile alakalı bölümlerde indirilebilir program veya onun gibi yani kısaca şöyle söyleyeyim sen üyeden çok online sayını yükseltmek için bana göre forumlarda yapılması gereken oyun program video indirilen yani download edilen konu çok yüklemeye bak ve linkleri misafirlere gizli yap 2. olarak google nin verilerini iyi incele hangi kategori ve konulara dahaçok geliniyor nekadar kalınıyor ilk önce o kategorilere ağırlık ver ayrıca foruma ilk girildiyinde uyeol ve üye olmanın avantajları ws gibi bir şekilyap şekil derken caf caflı olmasın ha profesönelce bilgi mahiyetinde yazı koy ve dahaçok insanların soru sora bileceği konulara yüklen ve gerekirse biriki fake hesap açarak konu altlarına farklı fake lerden mesaj yaz biraz aldatmak gibi oldu ama yani enazından giren ler forumun gerçekten kullanıldığını göster onlara ve daha 5 ay diyorsun bence ii misafirin var sağlam bir ekiple daha güzel yerlere gelirsin ayrıca anasayfada anakategırilern altına alt kategoriler yerleştir bu seo içinde sağlıklı olacaktır ve forum anasayfayı daha tok gösterir şuanda aklıma gelen fikirler bunlar kolaygelsin
Escancilingir TheExp3rT

kişi bu mesajı beğendi.

TheExp3rT TheExp3rT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 34 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim Her Türlü Elestirebilirsiniz . Hatalarımızı Düzeltmek En İyisi Olacaktır ve Biz Kendi Gözümüzle Baktıgımız İçin Hataları Bazen Göremiyebiliyoruz . Daha Önerileriniz varsa Yazarsanız Çok Sevinecem Buradaki Her Mesajı Dikkate Alıcam

wmaraci
wmaraci

YouMyCure YouMyCure Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek elektirik & elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

AaRAdyOcU adlı üyeden alıntı

Canlı bir örnek

http://aktif-frm.net/genel-guvenlik/4319-bilgisayar-guvenligi-genis-anlatim.html

Buradaki yazıları okumak için hangi gözlüğü takmak gerek.Forum sitesi yapacaksiniz eğer kendi gördüğünüzle değil.

Başkalarının yerine koyarak yaparsanız verim alabilirsiniz.

Benimde bilgisayarforum adında forumum var.Aramalarda bile "sıkaypi" olarak arayan insanlar olduğunu unutmayın.İnsanları dikkat cekecek tasarım,bilgi paylaşımı,gündemi ilgilendiren başlıklar açarsanız ziyaaretcileriniz artacak,verimini alacaksiniz.

Basarinizin devamını dilerim.

evet arkadaşa katılıyorum yazıların tümünde renk kullanma renk belirtici vurgulamak istenilen cümle veya kelimelerde kullan rengin faydasını öyle görürsün ayrıca linkteki renkleri bırak dahaçok kırmızı daha belirgin ve okunaklı renklere takılın siz ve konu içerisinde eğer o konu ile alakalı konu varsa konu altına link vererek de birnezne olarak gelen kişiyi tutma hakkına sahip olabilirsin sanırım dediyimi anladın aslında konuları nasıl ki bir film sürükleyici olur yazılarıda sürükleyici yapmaya bakın siz o renklerle yazıları yazarak belli bir yaş kısıtlaması yapıyorsunuz bencede profesyönel düşün büyük forumları gez konularına bak nasıl konular ekleniyor ayrıca sağlık kadın doma eğer forumda takılan kız arkadaşlarınız varsa onlara bu kategorileri vererek ilgilenmelerini sağlaya bilirsiniz onların istediyi ve sevdiyi konular güzellik moda kadınlar ile alakalı konular işte

Ek Olarak: vbulletinin eklentilerini çok az biliyorum ama sana şöyle bir örnek vererek bir tavsiyede daha buluna bilirim wordpress in eklentilerinden biri bir konu eklerken o konuya benzer eski konuların etiketlerini veya link'ini veya kategori'sini yazı içerisinde konu ile alakalı cümle veya kelimelere otomotik veren eklentiler var vbulletindede vardır illaki bi araştır istersen bu negibi faydası olur gelen üseri konudan konuya sürükleye bilirsin ve seo içinde faydasını görürsün fakat birşeyi bil konu içerisine aşırı link verme herşeyin aşırısından geri dur yani 3 yada 5 link versen kafidir bana göre tabiki bu benim fikrim burda birçok bu işi ben biliyorum demicem hatta ben sadece araştırdım bilmiyorum yani ama blen arkadaşlar çok onlarda yazarlarsa doğrusu için bizde emin olabiliriz mesela bu forum yönetimindeki arkadaşlar bu konudaki bilgilerini bizler le paylaşa bilirler forum yönetimi konusunda bu renk olayıda sanırım konuda nasıl renk kullanmam gerektiyi hakkında azda olsa fikir verir sana
TheExp3rT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al