wmaraci reklam

Forumların Geleceği

11 Mesajlar 1.230 Okunma
wmaraci reklam

Lagger Lagger SEO & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 5 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba, böyle forumların sizce geleceği varmıdır ? Simdi diyorlar forum açmayın tutmaz falan diye bende çok açmak istiyorum ama gelecekte ne kadar tutulur bana göre forunlara olan ilgi azalıyor sizin düşünceleriniz nelerdir.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
eskiden açılmış olan forumların ve belli amaca hizmet eden forumların her zaman bir geleceği vardır. ama bu aşamada bir forum açmak pek mantıklı gelmiyor, ben daha çok sitenin yanına ek olarak soru cevap kısmı açılabilir diye düşünüyorum. bu daha aktif olur bence.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Forum demek, ekip demek. Ekibiniz olunca gerçekten ilerleme oluyor. Tabii bunun yanı sıra özgünlük, farklı içerik, diğer forumlardan farklı özellikler vs.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

felsefesizfilozof felsefesizfilozof Yetenek Avcısı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Forumun hangi konu hakkında olacağıda önemli. Mesela webmaster forumu olsa piyasada bir çok büyük forumlar varken neden sizin forumunuzu tercih etsinler. Yada siz olsaydınız tercih eder miydiniz? Keza diğer sektörler de öyle. O sektörde artık markalaşmış büyük forumlar varken işiniz çok zor. Çok büyük yatırım yapsanız bile forumunuz kesin tutar diyemiyorum malesef. Sosyal medya forumları öldürdü.

www.yetenekavcilari.net | Geleceğin yetenekleri burada
wmaraci

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
İçerik oyunsa forum her zaman tutar çünkü bütün gamerlar,playerlar forumdan başka siteye girmez :)

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Geleceğinin olduğunu pek düşünmüyorum maalesef zamanında on numara muhabbetlerin donduğu script forumdur.Ama artık her şey gibi internet de gelişiyor kullanılar daha da bilinçli hale geliyor simdi durup düşündüğünüzde ben gerçekten her gün konunun acildigi her gün yanit verilen yorumlar yapilan forum saymaya kalksam inanin bir elin parmaklar ini geçmez.Forum olayı öldü eskiden her üyenin bi rank almak için harul hurul konu kastigi forumlar bitti, artik kimse babasının hayrına konu kasmiyor herkes kazanmanın çıkarın peşine düşmüş üyesi de adminide... teşvik için BC.VC gibi yerler de olsa da forumlar ve konu açan üyeleri bitti diyebilirim.Onun yerini bloglar aldı hem önune gelen saçma sapan konu acmiyor hem yorum yapmak için üye olma derdi kalmadi her şey tamam foruma ne gerek var.Forumlarin uçsuz bucaksız kategorilerinde dolaşmak yerine daha kolay temalarla bloglar daha önde bence.Diyorsanız benim bir ekibim var tek alanda paylasim yapacagiz benden önerisi şu olur kurun bi wordpress kurun güzel kolay bir tema açın editörlüğü yazarlıgi suyu buyu hem kendiniz yazin hemde yazmak isteyenin onunu acın, her gün bugün kaç ileti gönderilmiş diye dertleneceginize kafanız rahat olsun.

MCuhadar MCuhadar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 3, (%33)
Bu devirde forum yükselmez demek yalan olur hertelden forum asla yol alamaz fakat yarın mesela androidde iyi bir oyun çıktı ilk haftadan 1,000,000 indirme oldu hemen o oyun hakkında forum açın.Clash of Clans forumu açın birde bu siteden birkaç kişiye rica edersnizi size yardım ederler ekip olur ve siteyi yükseltirsiniz.Mesela AA diye bir oyun var androidde o oyun hakkında bir forum olmadıgına eminim ve onun hakkında bir forum çok iyi olurdu dogrusu.Size önerim açarsanız o oyun hakkında açabilirsiniz oyunu yapamayanlara tüyolar veya ona benzer bölümler olan bir forum güzel olurdu.

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
bence yok

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)
sağlam ekip kadrosu ile yola çıktıktan sonra kimse birşey diyemez zamanında banada açma yapma etme şudur budur diyen oldu inadım inattır.

İyikide bu sefer tersine gitmişim ekmeğimi yiyorum forumdan :) bilginiz olsun

prodoviz.com

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Genel forumlar zor tutar belki de tutmaz. Ancak, yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi belirli bir konuya/türe özgü forumlar tutabiliyor bu aralar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al