wmaraci reklam
lidertakipci

Full Keyword Domainde Seo Yapmama rağmen yükselemiyorum.

3 Mesajlar 519 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

harun128 harun128 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 33 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar; Full keyword bir domainim var domaini alalı 2 ayı geçiyor. Site tek sayfa tek konudan oluşuyor. Rekabetide düşük bir türlü ilk sayfaya gelemedim nerede hata yapıyorum anlamadım. Seo çalışmasıda yaptırdım. Eksiklerimi felan söyleyebilir misiniz ?

wmaraci
reklam

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Merhaba arkadaşlar; Full keyword bir domainim var domaini alalı 2 ayı geçiyor. Site tek sayfa tek konudan oluşuyor. Rekabetide düşük bir türlü ilk sayfaya gelemedim nerede hata yapıyorum anlamadım. Seo çalışmasıda yaptırdım. Eksiklerimi felan söyleyebilir misiniz ?
Site: http://facebookhesapsilme.com
kelime : facebook hesap silme

Öncelikle seo çalışması yaptırmak için 2 ay oldukça erken bir süre. Bu sürede yapılacak yanlış seo çalışması yükselme sürenizide uzatacaktır.

Biraz zaman gerekiyor. Benim önerim 1-2 ay seo odaklı düşünmeden kullanıcı odaklı yaklaşarak sitenizi geliştirin. Gerçekten tanıtım yapın.

harun128 harun128 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 33 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı

Öncelikle seo çalışması yaptırmak için 2 ay oldukça erken bir süre. Bu sürede yapılacak yanlış seo çalışması yükselme sürenizide uzatacaktır.

Biraz zaman gerekiyor. Benim önerim 1-2 ay seo odaklı düşünmeden kullanıcı odaklı yaklaşarak sitenizi geliştirin. Gerçekten tanıtım yapın.

Hocam ağr bir çalışma yaptırmadım doğal. Bir çalışma yaptırıdm tanıtım niteliğinde bende ek olarak 2-3 günde bir bloglara + toplistlere ekliyorum sitemi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al