wmaraci reklam
lidertakipci

Gelir Elde Etme Teknikleri

14 Mesajlar 1.399 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
    • Üyelik 06.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Ademoğlu
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** U**
    • Mesajlar 1022
    • Beğeniler 240 / 291
    • Ticaret 3, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

MertUslu korkmayan kazanır, korkan adam 2000 lira maaş ile hayatını sürdürmeye çalışır :)

Peki hocam tavsiyeleriniz nelerdir, örnek olarak birine sizin gibi tek bir sektörde örneğin minecraft, metin2 gibi sektörlerde ticaret sitesi mi yoksa genel ticaret (fiziksel objeden, oyun hesabına ) bir çok şeyin satılacağı bir site mi önerirsiniz ?

wmaraci
    reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek İnternet girişimcisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 523
    • Beğeniler 126 / 350
    • Ticaret 30, (%100)
    Ben bu işi yapıyorum diye siz de aynısını açacaksanız işimiz var. Yanlış anlamayın ama buna "vizyonsuzluk" denir, kendi bir fikriniz olması lazım. Bu işi ilk Türkiye'de yapan bendim, şuan var tabi yapmaya çalışanlar ama tek tek kapattırıyoruz hepsini :)

Demem o ki, sadece bir fikire ihtiyacınız var. Gerisini bilgi, tecrübe ve yaratıcılığınız ile halledebilirsiniz. Ben size şu işi yapın diye fikir veremem ama hali hazırda insanların yaptığı ve uyguladığı fikirlere, işlere odaklanarak iyi yerlere gelmek pek mümkün değil.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
    • Üyelik 06.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Ademoğlu
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** U**
    • Mesajlar 1022
    • Beğeniler 240 / 291
    • Ticaret 3, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Ben bu işi yapıyorum diye siz de aynısını açacaksanız işimiz var. Buna "vizyonsuzluk" denir, kendi bir fikriniz olması lazım. Bu işi ilk Türkiye'de yapan bendim, şuan var tabi yapmaya çalışanlar ama tek tek kapattırıyoruz hepsini :)

Demem o ki, sadece bir fikire ihtiyacınız var. Gerisini bilgi, tecrübe ve yaratıcılığınız ile halledebilirsiniz. Ben size şu işi yapın diye fikir veremem ama hali hazırda insanların yaptığı ve uyguladığı fikirlere, işlere odaklanarak iyi yerlere gelmek pek mümkün değil.

Yok aynısını açmak gibi değil, sonuçta youtube'de biri kanal açıyor diye öteki de açınca vizyonsuz olmuyor, o da kazanıyor o da, ben sadece konuya girecekler için ve kendim için tavsiye baabında sordum, zaten açmak istesem de sermayem yok :)

Fikir'e ihtiyaç var ama bulduğunuz fikir'e arz da önemli, ben mario sitesi kurarım, ama mario hiç aratılan veya tercih edilen bir şey olmaz batarım :)

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek İnternet girişimcisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 523
    • Beğeniler 126 / 350
    • Ticaret 30, (%100)
    Bir fikiri, iyi bir fikir yapan faktörlerden birisi de zaten ona olan talep ve ihtiyaçtır.

Yapacağınız işin kesinlikle ilgi alanınız ile bağlantılı olması lazım. Ben oyun oynamayı seviyordum, sonra oyun pazarlamaya başladım, işimi severek yaptığım için ve aslında iş olarak bile görmediğim için hızlıca ilerliyorum. Sizinde ilgi alanınız neyse, günlük hayatınızda yaptığınız aktivite ne ise, ona uygun bir şey açmalısınız.

Ek Olarak: Ayrıca ben aktif olarak oyun oynamayı bırakalı 1 yıl oldu. Onun yerine borsa ve benzeri ekonomik konular üzerine yoğunlaştım. Şimdi de borsa ile ilgili, kullanıcılarına gelir sağlamalarında yardımcı olacak bir platform hazırlıyorum. Yakın zamanda duyuracağım.
    MertUslu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al