lostyazilim

Gelirim nasıl? -Advoly-

35 Mesajlar 5.334 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
***'da durduk yere üyelikleri siliyorlar diye yorum yapmışlar. Advoly yetkilisi de hiti düşük olanları siliyoruz demiş.
Sitenin hitini önceden de görebilirler aslında, ona göre onaylar veya onaylamazlar.
O yüzden bekleyip görmek lazım. 2-3 kişi ödeme almışsa illaki tavsiye edilecek bir firma olmaz. İleride görülür.

wmaraci
reklam

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

AJAN53 adlı üyeden alıntı

Görüntülenmeye bakıyorsa ben bir deneyecem bakalım :))

Advoly geç kardeşim sonuçları bizle paylaş ben eminim ki adsense den daha fazla kazanacaksın.

https://www.dopinger.com/tr

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Advoly kesinlikle kullanılabilecek bir firmadır. Adsense'in en iyi alternatifidir. 2 Aydır düzenli olarak ödemelerimi eksiksiz bir şekilde alıyorum. Tek sıkıntısı, reklamları mobilde responsive değil.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Advoly kesinlikle kullanılabilecek bir firmadır. Adsense'in en iyi alternatifidir. 2 Aydır düzenli olarak ödemelerimi eksiksiz bir şekilde alıyorum. Tek sıkıntısı, reklamları mobilde responsive değil.

Reklamlar mobilde responsive degil dogru fakat gerekli kod parcacigi ile if (eger) bir kod parcacigim mevcut eger masaustunden girdiyse normal boyut eger mobil ise 300x100 gibi mobil de sikinti cikmayacak reklam eklenebiliyor.

Mobilim su an pc gecince aktaririm

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
wmaraci

AJAN53 AJAN53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ASP Hastası
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 50 / 79
  • Ticaret 6, (%100)

AZRaeLeM adlı üyeden alıntı

AJAN53 Başkan tıklanman çok az, Adsense kullanıyorsan tık alacaksın o gösterimlere senin rahat 300-500 tıklama alman lazım. Adsense ve Advoly arasındaki tercihi şu mantıkla yapın;

Tıklanma oranım %1'in üstünde ise ADSENSE
Tıklanma oranım %1'in altında ise ADVOLY

ADSENSE
70.000 reklam gösterimin var. TO: %1 desek;
700 tık; TBM: 0.1TL = 70TL

ADVOLY
70.000 reklam gösterimi var. BGBM: 0.40TL desek;
28 TL

*Bu durumda senin Adsense tercih etmen lazım. Fakat tıklama oranın düşük. Gerçek kazancı kıyasla. 6 Mart'ı göz önüne aldım ben. 7 TL para vermiş, Advoly kullansaydın 4 katını alacaktın.

Oyun Sitesi oldugundan çok görüntülenme elde edilir. fakat adamlar kıllığına tıklamıyor :)

Voltaren adlı üyeden alıntı

sitenizi görebilirmiyim acaba ?

İmzada bulunuyor hocam

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Advoly geç kardeşim sonuçları bizle paylaş ben eminim ki adsense den daha fazla kazanacaksın.

Valla hocam başvuruyu yaptımda daha dönen olmadı. Demekki o kadar aktif değiller.Yada olumsuz olduğu halde dönmeye bile gerek duymamışlar. Öyle birşey olmuş ise dönmemeleride saçma ve buda ne kadar kalitesiz bir site oldugunu gösterir

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Donmemezlik gibi bir durum olmuyor. 400den fazla yayincimiz var. Gun icinde bircok başvuru alıyoruz. En gec 5 iş günü icinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapiliyor. Bu acidan maillerinizi aktif sekilde kontrol ediniz.
Sungmert nbrknk22 Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

AJAN53 AJAN53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ASP Hastası
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 50 / 79
  • Ticaret 6, (%100)

Google adsense ile karşılaştırdım ben fakat adsensede aynı tıklanma ile advoly tıklanma aynı olsa bile advoly daha fazla veriyor...

Yoksa yanılıyormuyum :))

Bende mi geçsem advoly ye bu gösterimlerle :)))

Advoly adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Donmemezlik gibi bir durum olmuyor. 400den fazla yayincimiz var. Gun icinde bircok başvuru alıyoruz. En gec 5 iş günü icinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapiliyor. Bu acidan maillerinizi aktif sekilde kontrol ediniz.

Üstte benim sitenin belli görüntülenme sayısı , sizin firmada görüntüleme mi yoksa tıklanma mı ön plandadır.

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

***'da durduk yere üyelikleri siliyorlar diye yorum yapmışlar. Advoly yetkilisi de hiti düşük olanları siliyoruz demiş.
Sitenin hitini önceden de görebilirler aslında, ona göre onaylar veya onaylamazlar.
O yüzden bekleyip görmek lazım. 2-3 kişi ödeme almışsa illaki tavsiye edilecek bir firma olmaz. İleride görülür.

Advoly olarak başvuruları incelerken yayıncılarımızın hit, içerik ve trafik kalitelerini göz önünde bulunduruyoruz. Bazı başvurularda hitler aradığımız seviyelerin altında olsa bile içerik ve trafik olarak büyüme potansiyeli gördüğümüz yayıncılara bir şans veriyoruz. Ancak bu kategorideki yayıncılarımızın reklam ağımıza katılmalarından itibaren reklam gösterim, tıklama oranları ve eCPM, eCPC değerlerinin analiz ve değerlendirmelerini yapıyoruz. Bu değerleri belirlediğimiz süre içerisinde yine belirlediğimiz bir sınırın altında kalan veya Advoly hesabı almasına rağmen pasif durumda olan müşterilerimizin reklamlarını diğer müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kaynaklarımızı daha verimli kullanabilmek adına donduruyoruz. Bu zamana kadar yapılan hesap silinmeleri yukarıda yazdığımız sebep iledir, keyfi silinme olmamaktadır. Bu yayıncılarımız trafiklerini arttırıp tekrar başvurduklarında memnuniyetle yeniden kabul ediyoruz, tabii kabul sınırımız normal başvurulardan daha yüksek oluyor.

Ek Olarak:

Üstte benim sitenin belli görüntülenme sayısı , sizin firmada görüntüleme mi yoksa tıklanma mı ön plandadır.

Hem gösterim hem de tıklama bizde ön planda, ancak cpm ve cpc değerleri Google tarafından otomatik olarak belirleniyor, orada bir müdahalemiz olmuyor.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

Sercecik Sercecik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Advoly sağfa kenarına sabit reklam yasak mı?

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1158
  • Beğeniler 257 / 266
  • Ticaret 150, (%100)
evet hesabı siliyorlar yani devamlı ve hitli siteniz yoksa biriken para ve üyelik yalan oluyor adsense den daha insafsız bir bakış açısı var

Ek Olarak:

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

içerde biriken paranı ve hesabınız siliniyor ben tavsiye etmiyorum 8 yıldır adsense kullanıyorum en azında biriken paramı ve hesabımı silmediler ben kesinlikle çalışmam tavsiyede etmem yeni hit ve paradan yolunu bulmaya çalışan bir firma ha giden para 25 lira diyelim 1 lirada olsa yazık yarın hepinizin başına gelebilir

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al