wmaraci reklam

GoDaddy domainim silindi

6 Mesajlar 736 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Dwag Dwag Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar GoDaddy bir anda domainimi sildi gelen mail ise söyle:
Bir ürünü iptal ettiniz.
Tam fatura geçmişinizi inceleyerek hesabınızdaki tercihlerinizi yönetebilirsiniz. Bugün itibariyle sizin için iptal ettiğimiz öğeler:

.COM Alan Adı Kaydı
(ilişkili olduğu öğe: xxxxxxxxxx.com)
Orijinal makbuz karşılığında satın alındı: 1xxxxxxxx
Hesabınızda Oturum Açın

Biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Pazartesiden cumaya 09:00-19:00 GMT+3 saatleri arasında bir GoDaddy Rehberiyle Türkçe konuşun.

Bu iptal işleminin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, 0 850 390 75 46 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çevrimiçi Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İptal ettiğiniz başka ürünler varsa, bunlara ilişkin ayrıca onay e-postası alabilirsiniz.
Sebebi nedir ?

wmaraci
reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
aramızda godaddy çalışanı varsa söyleyebilir ama fikrimi söyleyeyim ben yine de
godaddy politikalarına uygunsuz domain olabilir

Bu iptal işleminin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, 0 850 390 75 46 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz

HarunNT HarunNT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Hesap bilgileriniz doğruysa (ad, soyad, tc, tel) veya domain sanal kart ile alınmadıysa destek ile iletişime geçip hesabı doğrulayarak geri alabilirsiniz ama kampanyadan yararlanmak için birden fazla hesap açılıp alındıysa domaini unutun.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Gecenlerde ayri kartlarla 4 tane ucuzluktan domain aldim. Sonrasinda tekrardan 1 tane daha baska bir kartla domain aldim. Almis oldugum domaini normal godadiyde hesabima transfer ettim ve site kurdum 1 ay sonra birde ne goreyim site calisiyor ama hesabimda domain ismi gorunmuyor. Sonra godady yetkili kisiyle iletisime gectim kontrol etti soyledigi domain geri dkisinin hesabina gitmis dedi. Tabiki diyer kiside benim diyer hesabida transferden sonra silmistim bende arkasini aramadim domain su anda kayboldu aksiligine adsense onayida almisti. Diyecegim godadyde domain isi biraz karisik. Yetkililerle gorusup size bilgi verebilirler.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Forumdan birinden domain aldım, sonra kendi adresime transfer ettim. Sonra silindi. Telefonla görüştüm, onay süreci dediler. Ne evrak varsa gonderdim, temsilciyle telefonda tekrar ücretini ödeyip sıfırdan alım yaptım. Hala inceleme sürecinde, projem başlamadan soğuttular resmen Sürünüyorum hala. Şüpheli bir işlem sürecine dahil olduysanız vay halinize.

Forumdan aldığım arkadaş sanırım multi hesap ile promosyon vs yaparak alım yapmış, öldüm laf anlatmaktan ama hala domain aktif edilmedi.

Tüm maillere ne gonderdiysem belgeler uyuşmuyor diye yanıt geliyor, iflahımı kemirdiler resmen.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

muhammedkrmn1 muhammedkrmn1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 5 / 70
  • Ticaret 4, (%100)

HarunNT adlı üyeden alıntı

Hesap bilgileriniz doğruysa (ad, soyad, tc, tel) veya domain sanal kart ile alınmadıysa destek ile iletişime geçip hesabı doğrulayarak geri alabilirsiniz ama kampanyadan yararlanmak için birden fazla hesap açılıp alındıysa domaini unutun.

İsim ve soyismim xxxx xxxxxx diye bir hesap açmıştım, domaini aldım 15gün sonra ban yedim. Doğrulama yaptım ve geri aldım. Benim ikinci hesabımdı aynı zamanda. Yani yine de bir şansı var deneyebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al